Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babát hogy öltözte...

1 év körüli babát hogy öltöztettek 21-22fokos lakásban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos.

Rövid ujjú body, harisnya, hosszú ujjú body, póló vagy pulcsi és nadrág.

Én így öltöztetem. Melege biztos nincs, az ő szobájában picit hidegebb van, 19-20 fok.

Csak kíváncsiság képpen kérdezném.


2014. febr. 3. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

22 fok van, bár már lassan két éves, de egy évesen is ez volt rajta kb.:


rövid ujjú body+hosszú ujjú felső+harisnya+leggings+liliputi cipő

2014. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rővidujjú body, hosszú ujjú felső, zokni, nadrág.

Ha bent 20-22 fokban ebben van, akkor kint 0 fokban miben?

2 overál?

2014. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hú hát te rengeteg ruhát adsz rá.

Rövid ujjú body, hosszú ujjú felső, harisnya.


Harisnya+nadrág egyben az nagyon meleg lenne bentre, meg erre még egy pulcsi. Még 15 fokban kint sem adtam a nadrág alá kintre harisnyát.

2014. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vid body, hosszu body, veknyabb kis felso ami hosszu ujju, harisnya, rajta zokni, vagy harisnya, zokni, rovid body, hosszu body, kis ruhacska. A lanyom amugy is izzadosabb. 1 eves kislany.
2014. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú body, nadrág, zokni vagy hosszú ujjú body, harisnya
2014. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ujjatlan body, hosszú ujjú poló, zokni és tréningalsó. A lakásban a 20-22 fok nem tűnik olyan melegnek mint kint a napsűtésben. Pláne, ha napközben többször szellőztetsz.
2014. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú bady, vékony hosszúujjú felső, harisnya, vékony nadrág, vagy vastagabb naci zoknival... mivel lehetetlenség szobában tartani, így a parketta, és a konyhakő miatt én még adok rá harisnyát. 2,5 évesem, zokni+rövidujjú bady v. póló + vékony felső+ naci
2014. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, vékony pulcsi, harisnya, vékony nadrág és egy vékonyka zokni. Hiába van benn 21 fok mégis csak a földön mászkál, hempereg.
2014. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
R.ujjú body+h.ujjú felső v. h.ujjú body,harisnya,nadrág,zoknicipő. Azért 19-20 fok nem éppen mondható melegnek,én egy h.ujjú bodyt és egy pulcsit adnék rá felülre,alulra pedig vastagabb melegítő,harisnya,kiscipő.
2014. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, a földön hűvösebb van, ezért is öltöztetem így. Ha pulcsit is adok rá akkor nem a vastag fajtát, póló vékonyságut, és a pólói is vékonyak.

Én nadrág, zokni, póló, vékony zipzáros pulcsiban vagyok, állítólag a gyerekekre egy réteggel több kell, ezért is öltöztetem így.

2014. febr. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!