Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik térsasházban/panel...

Akik térsasházban/panel lakásban laknak az orszi porszívot hogy használják?

Figyelt kérdés
Reggel mikortól használjátokjszaka hogy szívjátok le a babátok orrát? Használjátok akkor is? Fiam meg van fázva napközben szívom neki de meddig használhatom este?
2013. dec. 7. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak használd, amikor szükséges! Feltételezem a szomszédok tudják, hogy kisbaba van és toleránsabbak! Ha ne adj isten nem, az őket minősíti....
2013. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Konkretan barmikor, amikor szukseg van ra. 2-3 perc, inkabb a szomszedot zavarja a zaj, mintogy fullakoljon a gyerek. Mondjuk en sokszor vittem be a furdoszobaba, letakartam pleddel, torolkozokkel a porszivot aztan hajra.
2013. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

amikor nem volt orrszívó-porszívó, akkor is életben maradtak a gyerekek, te is, én is felnőttünk valahogy.

a zajosan működő gépek teljesen mindegy, hogy milyen célból zajonganak, zavarhatják a lakókat. vagy járj körbe, és szólj, hogy nem takarítasz éjjel, és elnézést, de bírják ki, amíg meggyógyul a baba, vagy ne használd éjjel

2013. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 6 hetes korában volt 3 napig náthás. De úgy, hogy egész nap nem volt eldugulva az orra, csak este. Éjszaka volt, hogy háromszor is orrporszívóztunk. Én ha találkoztam a szomszédokkal, mindig nagyon kedvesen mondtam nekik,hogy igyekszünk gyorsan meggyógyulni :) kedvesek voltak. Bár mi egy 4 lakásos társasházban lakunk, ahol családias a hangulat és januárban lesz kész a családi házunk, tehát nemsoká költözünk :) lehet ennek a tudatában is kedvesebbek :)
2013. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nappal próbáld ki, hogy teszel rá plédet , takarót és szerintem úgy ki lehet bírni.
2013. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En mindig figyeltem arra, hogy ne zavarjuk a szomszedot,de az ilyen eset kivetel. Ha gondolod vigyel egy adag sutit a szomszedba,hogy bocsi ha par napig zajosabbak vagytok.

De ha ejjel 3kor kell orrot szivni mert a gyerek fuldoklik, akkor szivd le.

2013. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabszem ***** válasza:
mi éjszaka nem használjuk de nem a szomszédok miatt hanem a gyerek szeméből teljesen kivernenk az álmot. orrspray és nasivin vagy orcsepp.
2013. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sokat segítettetek. Igen én is erre gondoltam, hogy nem minden áron, használom majd a porszívót, csak akkor, ha nagyon szükséges lenne. Mert próbáltam már a kézi szívót is csak azt őszintén nem tudom használni, mert semmi nem szív vagy csak én vagyok béna. Igen tudom, hogy én is felnőttem meg mások is de ha nem lenne muszáj akor nem hagyom a váladékot az orrába hogy ne kapjon levegőt. Estére lefekvés előtt közvetlenül leszívjuk utána meglátjuk. Azért is kell erre figyelnem, hogy nehogy letapadjon mert nekem folyamatosan a fülemre megy rá és a lányomnál is ugyan ez van, csak most nemrég költöztünk ide és a régi helyen ez nem volt gond.
2013. dec. 7. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Szívtam neki éjjel is ha kellett. Nem érdekelnek mások, a gyermekem egészsége a legfontosabb. Sose szóltak érte, még csak meg se említették, hogy pl. hajnal 3-kor ment a porszívó.
2013. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mert próbáltam már a kézi szívót is csak azt őszintén nem tudom használni, mert semmi nem szív vagy csak én vagyok béna"


Hát én még egy anyuka ismerőstől sem hallottam, hogy tudta volna használni. Én is azt hittem, hogy én vagyok a béna, mindenkit kérdeztem a baráti körből és a lakótelepi anyukák közül akikkel haverkodtam hogy hogy kell használni, de mindenki azt mondta, hogy neki nem ment.

2013. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!