Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma egérürüléket találtam a...

Ma egérürüléket találtam a lakásban (spejzban). Az egész házat, beleértve a kislány játékait is fertőtlenítsem?

Figyelt kérdés
Konkrétan sokkot kaptam, hisz mindig takarítok, de kertes házban lakunk, a telkünk mögött már gabonaföldek vannak, biztos onnan jönnek a melegre. Tettünk le ragasztókat, az egérkaki ahol találtam eltüntettem, de félek, hogy éjjel már megjárta a házat és a kislányom játékait (vagy lepisilte vagy bármi). Már másfél éves, de mindent a szájába szed... Tiszta para vagyok. Mit tegyek??
2013. dec. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem pisilte le a játékokat....é mit csinálsz mikor homokozójátékot vesz a szájába??
2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, most hogy mondod, azokat is előszeretettel nyalogatta nyáron... De ezek a rágcsálók annyi betegséget terjeszthetnek... Most leadtam őt a nagyszülőknek, és gondoltam nekiállok fertőtleníteni (csak benne van a pakliban, hogy a szemetek továbbra is bejönnek majd) :((
2013. dec. 15. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Spejzből inkább a konyha irányába mennek az egerek vagy ahol kaját találnak, nem a játékokra.
2013. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A homokozót meg telepiszkithatják a macskák...na azok még több betegséget terjesztHET nek....szoval ennyire ne parázz rá.
2013. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kicsi immunrendszerét turbózd fel. :)
2013. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek jatekait nem a spajzban tartod, akkor ne aggódj :)
2013. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen fertőtleníts le mindent. Az ágyneműjét is legalább 90 fokon mosd ki sose lehet tudni. Egyik este lerakod aludni másnap reggelre meg átváltozik egérré! A hűtőből is meg a spejzból is dobj ki mindent mert lehet beleevett és ha azt adod a lányodnak ugyanaz lesz. :D
2013. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

HEHE, irtó vicces és építőjellegű hozzászólás volt kedves utolsó. :) Köszi.


Köszönöm mindenkinek, és kellemes, (egérmentes) ünnepeket kívánok! :P

2013. dec. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!