Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek viszonylag...

Anyukák, akiknek viszonylag későn kezdett el egyedül járni a babája, mikor indul el? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen más az ha hagyjuk a saját tempójában fejlődni, kísérletezni a gyereket és ÚGY indul el, mintha az ujjunkon vezetgetjük meg állitgatjuk már 8 hósan!!!

Elnézést ha valakit ezzel megbántok, de a környezetemben is ezt látom, hogy 8-9 hós babákat már állitgatnak és anyuka kezén lógva lépeget.

Jóhogy tetszeni fog neki, hiszen egy más , függőleges helyzetből láthatja a világot és ez érdekes, de attól még nem biztos hogy érett rá.

Én direkt nem vezetgettem sehova a fiam, és igaz hogy 15 hónapos volt mire elindult, de addig hosszú hetekig csak bútorok mentén kapaszkodva oldalazott, felállt, leült stb. és mikor valóban megérett rá, és kitapasztalta a határait addigra nagyon szépen elindult, és nem kellett folyton ott állnom mögötte, mellette hogy mikor dől el mint egy zsák.

Sokkal biztosabban ment, mint a többi gyerkőc.

2009. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó válaszolóval. A kisfiam is 15 hónaposan indult el, most elmúlt 16 hónapos, szépen megy, de esni még nem esett, pontosabban ügyesen esik, így még egyszer sem ütötte meg magát. Sosem vezetgettem, mindent a maga ütemében sajátított el.
2009. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
majdnem 15 hónapos volt, mikor elindult a kislányom. olyan mint egy kis sajtkukac, jön-megy, rendezkedik és még a kezét sem engedi, hogy megfogjam :)
2009. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!