Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttatok valahol akciósan...

Láttatok valahol akciósan pampers active baby vagy sleep&play pelenkát a héten?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2014. febr. 6. 12:43
 1/9 porcukormókus ***** válasza:

Nem, de OFF-olnek: az aldiban a pampers 4-es meret db-ja 74 ft, a sajatmarkas mylove meg 42. Gondoltam egy probat meger, bar en nagyon szeretem a pampers-t.

Szinte teljesen egyforma a ketto, ugyanolyan kenyelmesnek tunik, nem vastag, a tepozarja is szinten gumirozott/rugalmas. A nedvszivo kepessege is jonak tunik. Szerintem erdemes kiprobalni. :)

2014. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Penny-ben volt néhány napja, de nem tudom meddig tart az akció, Tescoban is láttam, szintén a napokban. Rossmanban is van.

[link]

[link]

2014. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Müllerben lesz most akciós a zöld.
2014. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Auchan-ban a sleep&play 4290ft a 86db-os 4-es meretben nem tudom neked mekkora kell, en most vettem pont tegnap.
2014. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Auchanbe péntektől a pampers active baby és premium care pelenkák akciósak lesznek! Nézd meg neten az akciós újságot.
2014. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a nagyon gyors választ.

4-es pelus kell a kisfiamnak is.

Kedves 1. válaszoló, a javaslatodra lehet, hogy kipróbáljuk a Mylove pelenkát is, van is a közelben egy Aldi. Most Bella Happyt használtunk, de nagyon piros lett a popsija, ezért akarok visszaváltani a Pampersre, mert azzal eddig nem volt gond.

Ment a zöld kezecske mindenkinek!

2014. febr. 6. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van a közeletekben tesco ott most mindegyikhez van kupon amit a letudsz tölteni [link] erről az oldalról.
2014. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyival kiegészíteném, hogy a Müllerben akciós, és ebből még lejön 15%, így 3900Ft körül van egy csomag (zöld). :)
2014. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha Bp-i vagy, akkor Ázsia Center, Sleep&Play 2500ft 4-es 50db-os.-

2014. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!