Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld széklet mitől lehet?

Zöld széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel ahogy cseréltem a pelust zöld volta széklete.Mitől lehet?Most volt ilyen először.

3 hónapos baba


2014. febr. 6. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, és nincs más tünet, akkor teljesen normális.
2014. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

zöld széklet a tápszertől lehet.

az anyatejes széklet sárgább.

2014. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem mindig azt mondta a doki,hogy túl van etetve-mondjuk neki ez a mániája....
2014. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba. Tegnap 2 óra után már kért enni és meg is evett egy jó kis adagot,először 110ml-t aztán pedig 90ml. Lehet akkor a sok tápszer?
2014. febr. 6. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok-nekem anyatejes-és mindig leszúrt,h milyen dagi a gyereke-mert zöld a kaki-és túletetem.de lehet,h tényleg sok.-én nem adnék 2óránként.ényém is enne,aha adnám,de nekem kb 4óránként eszik
2014. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megszoktam várni én is a 3 órát,de annyira sírt,nem tudtam sehogysem lecsitítani. Hát adtam neki.Aztán be is aludt.
2014. febr. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!