Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek? Mi ez kisfiam...

Megnéznétek? Mi ez kisfiam fejbőrén?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom mennyire adja vissza a kép,ilyen sárgás pöttyök vannak a fején :S mi lehet ez? 18 hónapos


2014. febr. 6. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Seborrhea (koszmó). :) babaolajjal áztasd, aztán babé ilyen jellegű samponjával mosd le. :)
2014. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

koszmó? Tegyél rá napraforgó olajat néhány órára, majd fürdéskor óvatosan le tudod dörzsölni róla. Lehet hogy nem megy le egyszerre az összes, akkor 1-2 nap múlva ismételd meg.

Egyébként az enyémen sem kisbabaként jött ki a koszmó, hanem 1 éves kora után.

2014. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem koszmónak tűnik...próbáld meg este fürdés elött beolajozni, fellazul-e tőle, ha nem, akkor passz...
2014. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy nem tudod!!!??

Ez koszmó!

2014. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mennyibe kerül ez a sampon? Okozhat ez valami kellemetlenséget neki,viszketést pl.? Bár nem vakarja a fejét,de esetleg más? Nem képzeld,nem tudtam,hogy mi ez,mostanában kezdett bedúsulni a haja,előtte sosem volt ilyen,biztos feltűnt volna. Nem vagyok itt gyakori,nem olvasgatok egész nap és nem tudtam,hogy mi ez,most ez tényleg annyira meglepő? Orvos es védőnő sem említette soha.
2014. febr. 6. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez koszmó.

Vagy vegyél alapból koszmós fejbőrre gyártott sampont.

Vagy hajmosások előtt babaolajjal jól dörgöld be a fejbőrét és utána samponozd és most le.

2014. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es. Miért is kellene tudnia, ha eddig nem látott ilyent? Biztos hallott a koszmó féle dologról, de ha még nem látta, akkor honnan tudná hogy ez az?! Vagy ha tudja is, lehet hogy csak megerősítést várt tőlünk.
2014. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy koszmó. Kislányomnál nagyon bevált a Babé koszmó elleni hajsampon és a baba hajkefés fésülés. Sajnos elég drága, de sokáig elég a sampon. Én 3200 forintért vettem a gyógyszertárban. A nagylányomnál először még én sem tudtam, hogy mi ez, ezért nem kellene bántani a kérdezőt.
2014. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudtam, hogy mi ez első körben, az én lányomnak mindig óriási haja volt, és kicsit érzékeny is a bőre, ezért néha küzdöttünk ezzel, kb. 2 havonta. Most fél éve nem volt, de újra előjött, 2 éves a lányom. Az elsőnél én is a férjemet hívtam, meg küldtem neki a képet a kiscsaj fejéről (ő ért hozzá), de honnan tudtam volna magamtól, ha még soha nem láttam...? És képzeld, én még hallani sem hallottam a koszmóról addig. Van ilyen.
2014. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nkeme a doktornő azt mondta,hogy fürdés után kenjem be babaolajjal és reggel fésüljem ki. Bevált. 2-3 alkalommal megismételtem és eltűnt.
2014. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!