Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég tettem fel kérdést a...

Nemrég tettem fel kérdést a babám szemével kapcsolatban. Megnéznétek? Szerintetek mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

[link]

Most estére így néz ki neki,de a fénykép nem is adja annyira vissza. A párom elhúzott edzésre és itt hagyott annyival,hogy "majd meglátjuk,hogy holnapra milyen lesz",hát köszönöm. Ő reggel 5kor elmegy dolgozni,nekem nincs kocsim,az orvos fél óra séta,féltem nagyon a szemét :( kihívjam a doktornőt szerintetek?


2013. dec. 16. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tapasz le a szemet pihentese lehet kotohartyagyulladas reggel orvos ir fel gyogyszert
2013. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg felhívhatnád az ügyeletet, h ilyen panaszokkal érdemes-e bevinned most, vagy elég holnap megmutatni egy orvosnak. Fel a fejjel, nem lesz baja.
2013. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Mi sajnos így nem nagyon tudunk segíetni, nekem is kötőhártyagyullaadásnak tűnik,de nem vagyok orvos..
2013. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egy csodaszép k.h.gyulladás. Vidd ügyeletre!!!
2013. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már hívtam az ügyeletet,de adtam egy pofont a sz.nak.. Olyan lekezelően közölték,hogy biztos csak belenyúlt,vagy kifújta a szél,hiába mondtam,hogy váladékozik és vörös és csak a jobb szeme. Szinte kiröhögtek,hogy ezzel a problémával zargatom őket,ők csak súlyos esetekre vannak,pl.magas láz/vészes hányás/hasmenés. A dokim nem veszi fel a telefont.
2013. dec. 16. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ezért vannak! Vidd oda a fene egye meg!
2013. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baja a kis szemének! Én is kötőhártya-gyulladásra tippelek! Előfordulhat, hogy reggelre gennyes lesz a váladék és kissé összetapad a szeme. Főzz kamillateát és kintről befelé többször töröld neki át. Holnap azért vidd el a dokitokhoz, vagy ha tudod hívd ki. Vélhetően szemcseppet fog felírni. Közösségbe ne nagyon vidd, mert fertőz! A szemének a leragasztását nem javaslom (talán az első írta)

Jobbulást a kicsinek!

2013. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a kamillás lemosást se, mert allergizál. Én egyszer a saját szememen elkövettem, iszonyatos fájdalmaim voltak tőle. Forralj vizet, hűtsd le és azzal mosogasd le a száradt váladékot. Aztán délelőtt orvos. (Az éjszakai ügyelet szerintem se erre van.)
2013. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sztem sem kimondottan erre való az ügyelet, de még mindig jobb őket felhívni, mint odamenni egy kisgyerekkel este és akkor hajtsanak el...

Írd meg majd, kérdező, hogy mi volt a dokinál.

Második voltam.

2013. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi mindenkinek. Tegnap este bevittük és kapott szemcseppet,reggelre viszont elkezdett ömleni az orrából a cucc,hányt is,nem eszik... :( voltunk dokinál,kiderült,hogy ráment a fülére is,mehetünk fül-orr gégészetre is holnap,persze időpont nélkül. Annyira sajnálom szegényt. Antibiotikum,szemcsepp,orrspray,meg még talán fülcsepp is lesz belőle :( már attól sír,ha hanyatt fektetem és közelítek felé valami tubussal. Jó kis karácsonyi ajándékot kaptunk :(
2013. dec. 17. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!