Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ennyi bukás és alvás...

Normális ennyi bukás és alvás 6 hósan?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos. Mindig is jó alvó volt, ez tart is,a mai napig, de sokallom az alvását.

Reggel kel 1/2 7 fele, és 1/2 10-10 fele alszik el. Ébresztem általában 1/4 1 fele, mert menni kell a nagyobbért oviba. Alszik megint 1/2 3-3 fele, 1-2,5 óra között.

8 körül alszik el este. Éjjel 1x kel, van amikor egyből visszaalszik, de van hogy ébren van max 1,5 órát.


Másik gondom a bukás. 90%-ban anyatejes. Estére néha kell tápszer kiegészítés, de nem sok 40-60 ml. Kóstolgatunk, de nehezen fogadja el az új ízeket.

Két alvás között többször bukik, néha a bukás színe ételre utal, ha evett mérhetőt. Folyamatosan forog, kúszik, négykézlábra áll, és egyéb akrobatikus mutatványt hajt végre. Jókedvű, hízik.

Aggódjak vagy a sok mozgástól van?


2014. febr. 6. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom még többet aludt, mert ő este nyolctól reggel nyolcig, plusz reggel 10-től 11-ig, és egytől négyig...


Nagyon sokat bukott még akkoriban sajnos, de a súlya baromi szépen nőtt, kiegyensúlyozott, nyugodt gyerek volt, szinte soha nem sírt, így nem foglalkoztunk vele. A biogaia cseppeket kapta néha kúraszerűen, olyankor jobb volt a bukás, de 8 hónaposan magától kinőtte, az hozta az igazi megoldást.

2014. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Van itthon Biogaia, akkor azt adok neki.

Ő is vidám gyerek, 30-50 dkg-t hízik kéthetente.

2014. febr. 6. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is 6hónapos-és most kezdett el pár napja bukni.nekem 3szor alszik napközben,de a késő délutáni már egy rövidke csak.az éjszakát sajna nem alussza át
2014. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!