Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babát altatnál hason...

Bukós babát altatnál hason éjszaka?

Figyelt kérdés
Kezd laposodni a 4.5 hónapos babám feje hátul és arra gondoltam, hogy hason kéne altatnom. Viszont nem merem, mert eléggé bukik. Mit csináljak vele? Oldalán már nem marad meg, akkor sem, ha a kiságy szélének van támasztva.
2012. febr. 21. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, hason altattam pár hetes korától.

Mondjuk már 3 hónaposan nem bukott éjszaka, csak nappal.

2012. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, sőt! Ha hason bukik, kevésbé veszélyes, mint hanyatt. Próbáld meg nyugodtan. Csak résen kell lenni, mert hason könnyebben visszajön, mint hanyatt és nem lenne jó, ha belefeküdne és úgy aludna.
2012. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze! Bukós babáknak ajánlják is a hason altatást!
2012. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Altasd oldalt fekve..Én már a kórházban is oldalt fekve altattam mindkét gyermekem.Kislányom csak keveset bukott,viszont kisfiam Refluxszos,így ő a mai napig oldalt alszik..egyedül a pihenőszékében van hanyatt de ott majdnem ül..Babakocsiban is oldalt fekszik...egyszer egyik,másszor másik oldalára fektetem...Nem lapos egyik felén sem az arca..Kiságy a fejénél meg van picit emelve és a kis hátát pedig kitámasztom..
2012. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is bukós, és ő pl. csak hason alszik. Én spec. jobban örülök is neki, így tuti kijön belőle, ha bukik, és nem nyeli vissza.
2012. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig oldalt altattam, de fél perc alatt leküzdi magát hanyatt fekvésbe. Éjjel akkor megpróbálom hason altatni.
2012. febr. 21. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a második gyerekemet csak hason fogom altatni, ha ő is bukós lesz, mint a lányom. A mai eszemmel máshogy altatnám a lánykámat is, és sok idegeskedéstől megkímélném magam.
2012. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Viszont attól tartok, hogy nem fog jól aludni, mert utál hason lenni. Mit gondoltok?
2012. febr. 21. 15:22
 9/12 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam, de a kis butus képes belefúrni az orrát a matracba. :( Nem mertem hason hagyni.
2012. febr. 21. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is utálta eleinte, de hamar megszokta. Eleinte csak nappal altattam úgy. Ha nagyon nem tetszett, akkor mikor már aludt, hasrafordítottam. Nekünk légzésfigyelővel aludt és elvileg a kókuszmatracon keresztül, ha belefúrja is a fejét, kap levegőt. Nálatok milyen matrac van?
2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!