Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 ÉV korkülönbséges tesók....

2 ÉV korkülönbséges tesók. Van akinek így vannak? ÍRjatok

Figyelt kérdés

ÚGy tűnik pár nap eltéréssel pontosan 2 év lesz a gyermekeim közt.

3 Napja tudtam meg hogy jön a tesó

Akiknek így vannak a gyerekek ..

- tervezett baba letz a második ?

-nem féltél hogy hogyan fogsz boldogulni ?

-megfordult bennetek az abortusz gondolata ?

Minden érdekel ..írjatok.akár privit is ;-)


2014. febr. 7. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év 2 hónap van a gyerekek között. Tervezetten. Az első fiú, a kicsi lány. Háát, jobb lett volna fordítva. Most múlt egy éves a lányom, és 2-3 hónapja éreztem úgy, hogy túl fogom élni. Mondju a fiam eleve nehéz eset, de ezt akkor, mikor a tesót terveztük, még nem ennyire tudtam...Én is emelgettem a fiam, aki már akkor 17-18 kiló volt, akkor bajom enm volt belőle, de bizony, most már érzem, h nem kellett volna, a derekam teljesen tönkrement. Mert az izületek bizony sokkal lazábbak és ez évek múlva okozhat gondot. Féltékenység még mindig nagyon erős, de most már kezdenek együtt játszogatni leglaább. Őszintén szólva akkor lett picit könnyebb, mikor a nagy ovis lett, addig szusszanni sem volt erőm. Nagyon remélem, hogy szépen "összenőnek" és jó tesók lesznek, mert ez lett volna a terv. Én személy szerint ma már nem így döntenék, biztos várnék 1-2 évet, de ha már úton van a tesó, akkor nincs min gondolkodni. Ki lehet bírni, főleg, ha könnyű gyereket dob a gép másodszorra (nekem ez nem jött be), nehéz, nehéz, de azért mikor egymáshoz bújnak meg nevetgélnek, az megéri az egészet.
2014. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!