Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koruktól ehetnek...

Hány hónapos koruktól ehetnek a babák túrót, tojást és lisztet? 11 hónapos baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
tojás sárgáját én 6 hónapos korátol adom neki,túrót 9,liszt 7 hónaposan apránként.Tojásfehérjét még nem kapott.
2009. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szopizik a babád vagy sem.Az enyémek szoptak (a kicsi még 9 hós és szopik is), így ezt a variációt tudom, mert a tápos babák mindent előbb kezdenek enni.Tehát a válasz:

túró: 8 hótól

tojás: sárgája főve 9 hótól, egészben 1 éves kortól

liszt: fokozatosan adni 11-12 hótól

Na ennek nagy ellentmondása, hogy 7,5 hótól már eszi a kenyér belét (liszt+tojás...)

Remélem segítettem.

2009. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos korában vezettem be a túrót, tojássárgáját, tojásfehérjét csak 1 éves kor után lehet (valóban a babapiskótában benne van) és a lisztet is adom a főzelékbe is.
2009. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!