Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Sajnos gondatlan...

Fontos! Sajnos gondatlan voltam es a babam meg nem kapott egy oltast sem! 5 honapos lesz. Szerintetek keso ha mar most kezdik majd neki beadni?

Figyelt kérdés
Legjobban azok valaszat kernem akiknek van tapasztalatuk!!! (pl. vedono, orvos..) Nem vagyok oltas ellenes!!!!
2014. febr. 8. 03:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keresd meg a gyerekorvosodat vagy a védőnőt. Ez az ő felelősségük is!! Kapnod kellett volna oltási behívót! Ne várj sokat vele...minél előbb!
2014. febr. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a gyerekorvost, védőnődet, kérdezd őket.

Megkérdezhetem, miért nem kapott eddig? Beteg volt sokat, vagy esetleg koraszülött?

2014. febr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%

Bizonyos oltásokat csak bizonyos hónapban,vagy hónapig adhatnak be

Ez nem a te gondatlanságod,mert a dokinak mindig tájékoztatnia kellett volna hogy most ez vagy az az oltás következik.A nem kötelezőt kéred e,€a fizetőset igényled e...stb

A babád kiskönyvet azért kapott ?

2014. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Gyerekorvoshoz hordtad? Védőnő nem járt ki hozzátok? Mert akkor az nagyon érdekes, hogy nem adták be (az ilyen vissza is adhatná a diplomáját, ha tényleg az ő hibája), a 2. hónaptól minden hónapban van oltás, van, h kettő is! Beszélj a gyerekorvossal sürgősen!
2014. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem. Ezek kötelező oltások, ráadásul az elsőt a kórházban kapják. Kötelező a védőnő látogatása és a gyermekorvosé. Hogy lehet ez? Természetesen pótolható, sőt kell pótolni. Ha nem vitted oltásra, kellett kapnod hivatalos felszólítást.
2014. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez hogy jött össze? Az első oltás 3 naposan van a következő 1 hónaposan, a következő 2 hónaposan,ekkor még nagyon odafigyelnek a védőnők és a dokik,és te hogy felejtetted el?
2014. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt nem vitted egyszer sem orvoshoz, mérésre, szűrésre a babát???? Tudtad, hogy vinned kéne, de kihagytad pl. lustaságból???

Elképzelni nem tudom, ez hogy jött össze. Hacsak nem külföldön élsz.

2014. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Én is úgy tudom, hogy nem mindegyik mikor adják be az oltást...hiába lett lepontozva a felettem válaszoló.


Azért ez merőben FELELŐTLENSÉG. Ne haragudj, de zeg még is hogy?? Nem vagyok nagy tudós én sem, de ehez sok ész nem kell, hogy tudjam ezeket a dolgokat.


Nekem sántit a történet... Akkor terhességed alatt sem voltál védőnőnél?? Mert ha voltál, az tuti felkeresett és mondta neked ezeket a dolgokat.,..

2014. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ez hogy maradhatott ki? nem mondta avédönö, gyerekorovos? ez kizárt, gondolom ezekszerint egy vizsgálat sem votl még.
2014. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
?
2014. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!