Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan tudta hajtani...

Hány hónaposan tudta hajtani gyerkőcötök a kismotort?

Figyelt kérdés
És mekkora volt,amikor már az utcán is azzal szaggatott? :-)
2014. febr. 8. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
15 hónaposan már tepert vele az udvaron. Utcára nem tudom mikor vittük ki leghamarabb.
2014. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos, már tud vele haladni, de még csak lassan.
2014. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
másfél évesen kb.
2014. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ez a motor nagyságától is függ. Nekünk 3-as van. A nagy már 1,5 évesen tudta használni, a kicsit még tolni kell, mert nem ér még le a lába (76cm a leányzó).

2014. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 17 hónapos, de még nem tudja hajtani. A technikát tudja, csak nem ér le a lába, remélem mire kitavaszodik és ki is tudjuk vinni a házból a motort, nő annyit, hogy tudjuk használni, vagy vennünk kell egy kisebbet (ezt kaptuk, de szerintem ez az egyik legnagyobb méret).
2014. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam, de nem ér le a lába, mi is kaptuk a motort tavaszra remélem már tudja használni.
2014. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam első motorja 2-es volt, kicsi és négy kerekű. Ezt már 1 évesen tudta hajtani. Mi vidéken lakunk és a ház előtt a járdán ,motorozott, mert a kertünk nem alkalmas ilyesmire (lépcsős kert).

14 hónaposan kapott egy nyuszi motort, azt bent a lakásban használta, nagyon sokáig.

Kb 18-20 hónapos volt, amikor már eljött motorral (3-assal) a boltba, de csak ritkán, mert lassan haladtunk és a vásárlást nehéz volt cipelnem. :)

Mi kijártunk a főtérre, ahol aztán szabadon lehet teperni a motorral.

2 évesen már futóbiciklizett. Most 3 éves múlt, tavasszal biciklit kap.

2014. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért haladtunk lassan, mert folyton megállt nézelődni.

7-es voltam.

2014. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányom előbb tanulta meg hajtani a kis nyuszis motort mit, hogy elkezdett volna járni. 11 hónapos volt. 13 hónaposan már vittük az utcára is.
2014. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!