Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alszik el este 1,5 év...

Mikor alszik el este 1,5 év körüli gyerkőcötök? Nappal mennyit alszik és mikor? Hogy altatjátok el nappal? Ébred még éjszaka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még csak 14 hónapos lesz.

Nappal egyszer alszik változó időt, de nagyon keveset, 45 perc és 1,5 óra közt, mikor mennyi sikerül neki.

Este viszont sokat alszik, kb. fél 10-től reggel fél 9-ig.

Persze ez nem fix idő, de nagyjából ennyi.

Este és nappal is úgy altatom,h. beteszem a kiságyba és mellette maradok míg el nem alszik.

Este felkel 1-2-3 alkalommal, de félálomban van, visszafektetem és alszik tovább.

2014. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kislányom 15 hónapos. Este 20.30-21.30 körül alszik el attól függ mennyit aludt napközben illetve inkább attól mikor kelt fel a délutáni alvásból.

1x alszik ebéd után kb 2-2,5 órát. Ebéd után még játszunk kicsit, közben lassan félhomályt csinálok, ő kéri a cumiját elkezd birkózni a takarójával és egyszer csak elalszik én közben ott vagyok mellette. Éjszaka van hogy ébred de most 3 foga jön egyszerre úgyhogy ez változó van hogy 1x van hogy többször.

2014. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lányom nappal 2-2,5 órát alszik délután, este pedig 8-tól reggel 8-8.30-ig. Jó az alvókája:)
2014. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

16 hónapos a fiam.

Délután 12 és 3 között alszik. Este 9-fél 10 körül alszik el és általában reggel fél 8-8 körül ébred.

2014. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16 hós. Nappal ebéd után megkapja a cumiját, megy az ágyába, kellemes zenét kapcsolok és hamar elalszik magától. Olyan 2-2,5 órát alszik ilyenkor. Este 9 körül alszik el, reggel pedig 7-kor kel kelnie, mert visszük a tesót oviba. Hétvégén fél 8 -8 körül szokott kelni. Este amúgy cicin alszik el, és még sokszor előfordul, hogy éjjel megébred, van, hogy többször is.
2014. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18 hós fiam van. Nappal ebéd után alszik kb 1,5 órát, néha többet, max 3 órát. Leteszem a kiságyba, kijövök, és Ő elalszik magától. Este fél9-9 körül alszik el, ekkor bent vagyok a szobában, Ő a kiságyban, megvárom, míg elaszik. Reggel kb 7-ig alszik, néha 8-9-ig. Éjszaka még 1-2x felsír, de ha kap cumit, vagy inni, visszaalszik. A múlt héten megtörtént az 5. és 6. átaludt éjszakája! :)
2014. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam, este 8-kor alszik, reggel háromnegyed 8-8 körül kel. Éjszaka 8 hetes kora óta nem ébred. Nappal déltől fél 4-ig alszik. Altatni nem kell, csak jól megpuszilgatom, elmondom neki, hogy mikor ébred itt leszek és aludjon szépen, aztán berakom az ágyba, kijövök és már alszik is.
2014. jan. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam. Délben 1,5 -2,5 órát alszik, este pedig 8-reggel 7 +/- fél óra. Alvás előtt kap 3-4 mesét, majd megy az ágyba.
2014. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
úgy látom,itt mindenkinek elég jó alvó babája van...nekem nem annyira,este 21 30-22 00 óra között alszik el,reggel már 6 30 körül fent van,nappal nagy nehezen 1-1,5 órát alszik,éjjel még 1x,2x ébred,21 hónapos,csak beteszem a kiságyba,megsimizem,amíg elalszik ott vagyok,párszor feláll,visszafektetem,majd alszik
2014. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17 hónapos kisfiam van. Altatni nem kell már,leteszem és elalszik. Néha még kicsit dumál az ágyában,de általában 5 perc alatt kidől :) napközben egyszer alszik,fél1-fél4ig,utána uzsonna és megyünk sétálni. A futkosás és a levegő lefárasztja annyira,hogy mikor hazaérünk (fél6 körül) már dörzsöli a szemét,de még gyors vacsi 6-kor,fürdés,7kor pedig már pizsamában van. Még játszunk ilyenkor egy kicsit egymással az ágyon,bújunk,szeretgetünk és utána megy aludni (kb. fél8,néha 8). Most 4 foga jön egyszerre,így előfordul,hogy nyöszörög,de egy kis simogatás és alszik tovább. Az éjszakát átalussza többnyire,ritka,hogy nem.
2014. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!