Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől véreztem, ha nincs...

Mitől véreztem, ha nincs mensesem?

Figyelt kérdés

Szülés után 6 hónappal véreztem, de nagyon-nagyon.

Azóta semmi, de terhes nem vagyok. Ha valaki tud segítsen.

Voltam orvosnál is, de nem tudja .


2009. dec. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez volt a menses.2x szültem,szoptattam,Cerazettet szedtem ösznye visznya véreztem,mai napig nem tudom,hogy mensesek voltak-e,vagy akkor mi.Amikor már nem szoptattam,Cerazettet sem szedtem,akkor ált be a rendszer rendesen,de kellett 3-4 hónap akkor is.Kb 1,5 évvel a szülés után.
2009. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapja folyamatos "közti" vérzésem van, voltam dokinál, azt mondta, szervi elváltozás nincs, csináltunk citológiát, semmi, úgyhogy valószínűleg hormon gond.

Kaptam egy fogamzásgátlót, ami hormon tartalmú, azt szedem egy hete, és elmúlt a közti vérzésem.


Azt mondta, előfordul, hogy a mellékvesék rosszul működnek, de majd visszazökkennek az eredeti kerékvágásba.


10 hónapja szültem

2009. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos a babám,megjött hat hétre, 10 hétre, 2 hónap kimaradt,most megint megjött...rendszertelen, nem sok tejem van,lehet azért jött meg.
2009. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is rengeteg tejem van még mindig és van még 2 tejtestvérünk is. nem szedek semmit még fájdalomcsillapítót sem. ezért érthetetlen számomra az egész. voltam UH-n és szervi elváltozás nincs. köszönöm a válaszokat
2009. dec. 9. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!