Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már elkényeztettem vagy ebben...

Már elkényeztettem vagy ebben a korban ez normális jelenség?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos kisfiam kb fél órát játszik el egyedül de akkor is látnia kell mert ha kikerülök a látóteréből akkor sír, fél óra után kézben kell cipelni különben ordít.

Kb 1-1,5 órát tud ébren lenni utána álmos de akkor miért nem akar aludni csak ordít egyfolytában karban is kb fél órát utána úgy ájul álomba és alszik jobb esetbe 40 percet.

Már el kényeztettem vagy ez ebben a korban így normális?


2009. dec. 8. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
teljesen normális.
2009. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 4 hónapos,és egy hetes a babám.

Kb nekem is ennyit van el egyedül,viszont nálunk azért kézben nem sír.

2009. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

megint én vagyok....az első..

nekem most aludt 2 és fél órát.. :)

pár napja ilyenkor jókat szunyál.

de amúgy nekem is kb fél órát,órát alszik egy huzamban..csak ilyenkor alszik dél körül ilyen jól...

Szerencsére...! :)

2009. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jajjj...nem is én voltam az első...tiszta hülye vagyok....:) bocsi...


Szóval a második voltam az előbb is.... :)

2009. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én Kislányom ma 3 hónapos és tegnap én is ezen gondolkoztam, hogy vajon más baba is ennyire igényli, hogy kézben legyen vagy csak az én Lánykám ilyen? Meg hogy akkor már "el is rontottam"?? Persze én azok közé tartozom, akik nem gondolják, hogy egy ekkora vagy akár nagyobb gyereknek el KELL lennie magában! Végtére is azért akartuk Őt, hogy boldoggá tegyük!

Szóval lehet, hogy elkényezteted, de akkor én is és még gondolom mások is! :-)

2009. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

szerintem ne cipeld kézben, később sokkal rosszabb lesz.

kicsit már elkényeztetted szerintem. :)

nem olyan kicsi baba már.

2009. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A második vagyok újra.. :)

én azt szoktam ilyenkor csinálni,hogy helyet változtatok... Tehát ha mondjuk bent volt a kiságyba,akkor utána,berakom a hintájába,vagy leteszem a játszószönyegére,vagy játszom vele.. :)

Amúgy szoktunk még a tükör előtt is játszani,meg nagyon tetszenek neki az autók,amiket az ablakból szoktunk nézni...persze a kezemből... :)

2009. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megint az utolsó vagyok..

az jutott még az eszembe,hogy nekünk van egy olyan kocsink,amit nem használunk,és pár napja befogtam,és beleteszem,ha mondjuk ugyanígy a kezembe akarna lenni,de nekem dolgom van,és ott tök jól elvan..Gondolom azért,mert hogy magasabban van,meg ha elkezdene nyafizni,csak elkell csak tologatni egy kicsit,aztán abbagyja.. :) Amúgy most pl.abban alszik..:) Mikor reggelit csináltam magamnak,akkor beletettem,és elálmosodott,így betakartam,és elaludt..:) Már lassan 3 órája,hogy alszik...Úgy látszik,hogy kényelmes neki... Azt nem mondtam,hogy a kocsiba beleraktam a hordozóját,és úgy fekszik benne...

2009. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem hogy ez így normális, és még nem elkényeztetés mert az én fiam pontosan ugyanezt csinálja :) egy hete múlt 4 hónapos. Van amikor nem is elég, ha lát, énekelni is kell neki. Egyébként én kipróbáltam, hogy milyen amikor egy kicsit tovább hagyom a szőnyegen, de csak azt érem el vele, hogy utána egészen lefekvésig üvölt bármit csinálok. Amúgy én azt vettem észre, hogy hiába álmos 1,5 óra múlva, ha megvárom a kerek két órát és csak akkor teszem le, akkor csak 5 percet ordít az ágyban, nem fél órát. Addig meg tükörben nézegetjük magunkat, az bármilyen fáradtan leköti.

A barátnőm kisfia ennyi idősen amúgy 0 percet volt el magában, uh szerencsésnek érzem magam :)

2009. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiam 6hónapos, ha adok a kezébe csörgőt, vagy valamit ami leköti, és kimegyek a szobából, akkor csendben elvan, de ahogy meghallja a hangom, nyekereg.

De ugyan ezeket csinálja. Ráadáasul ha épp elaludna neki olyankor jut eszébe, hogy hűűűdeérdekes az a valami ott, nézzük meg:) ezért nem alszik, most is elludt, és talán van 30perc csend:)

2009. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!