Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg, most komolyan létező...

Tényleg, most komolyan létező jelenség ez?

Figyelt kérdés

Eddig volt a "kuki" téma, hogy mekkorának kell lennie pl. egy 10 hónapos kifiú kukijának? Nem mindegy? Egyiknek ilyen, a másiknak olyan.

Erre olvasom, jön a kislányos dolog is....

Ezt tényleg figyelni kell?

Ez vmi perverzió??


2010. júl. 30. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom .... hetente egyszer átnézem én is de sose figyeltem hogy na az enyémnek ekkora vajon mekkora másé..

amig nem látok rajta rendellenességet addig normális.

nem kérdeznék mást én a védőnőt / dokit hivom ha problémát látok felfedezni a gyereken.


de lehet hogy neki messze van a doki és inkább kérdez.


az anyukák egy része mindig is para anyuka főleg az első babával ... nem itélem el.

2010. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Carmen, te igen lojális vagy, ahogy olvaslak.

Nekem fiam van, de nem méricskélem a kukiját.

Ha lányom lenne, akkor is csak azt figyelném, hogy az ajkak nehogy összenöjjenek. De hogy mekkora a hüvelynyílás???!

2010. júl. 30. 18:24
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azoknak érdekes ez a téma akiknek tökéletes gyerekük van, soha semmi bajuk nem szokott lenni, mindent percre pontosan akkor csinálnak ahogy kell és az anyukák már annyira unatkoznak hogy nem tudnak mit csinálni azért beszélnek ilyen hülyeségekről. Az én kisfiamnak akkor a fütyije van mint a kisujjam csak húú most milyen rossz anya vagyok hogy nem újságolom ezt el naponta legalább 3 embernek és nem mutogatom a gyerekem fütyijét mint valami turisztikai látványosságot! Nekem kb ez a véleményem erről. Biztos lesznek akik lepontoznak, hát ez van majd ha ráérek sajnálni akkor fogom hidd el!
2010. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyébkent van olyan betegség a kisfiuknal amikor tul nagy a kukija.
2010. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Hűű akkor egyből elviszem orvoshoz hogy vágjanak le belőle egy kicsit :D
2010. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Oké. Havonta viszem gyerekorvoshoz, látja védőnő. Anyósomnak fiai voltak, szóval csak szólnának...
2010. júl. 30. 18:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

amikor a fiam leesett az ágyról, és rohantunk vele az ügyeletre, akkor azt mondta nekem egy hatvan év körüli gyerekorvos: asszonyom, majd a negyedikkel már maga se fog ide rohanni!

első babás anyák gyakran paráznak lehetetlen dolgokon is. de inkább ez, minthogy ne vegyen észre valamit, amit kellene!

2010. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na én erről még nem is hallotam....én is nézegetem minden fürdésnél de csak azért hogy rendesen kimossan a popsikrémet belőle.
2010. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsit perverzió,arra nem gondoltok,hogy olyan személyek is olvashatják ezt az oldalt aki nem ide való?Ha bárki akinek ilyen aggódása van,miért nem a dokit kérdezi meg,látatlanban mit mondjon erről az ember?
2010. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
jaaaaj most láttam a hüvelynyílásos kérdést :D És ezt tényleg kiírja valaki. Hihetetlen! :D Első babás vagyok, 4 hónapos a kislányom, de eszembe nem jutna, hogy ilyeneket nézegessek...
2010. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!