Miért remegett?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam éjszaka felsírt, nagyon nehezen tudtam megnyugtatni és közben remegett. Nem volt hőemelkedése, foga sem jön most. Talán rosszat álmodott?
2014. febr. 10. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegény kis drága, lehet rosszat álmodott és megijedt. De azért ha még előfordulna vidd el orvoshoz. Az én kisfiam akkor remegett amikor megijedt valamitől, de az is inkább össze rándulás volt csak.
2014. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia :) nem tudom mennyire helyt álló de a hugomnak a kisfia volt így. mentünk látogatóba és pont aludt, de a megérkezésünkre felkelt és ahogy ott voltam egy ideig remegett volt hogy jobban volt hogy kevésbé. a hugom mondta hogy akkor csinálja ezt ha hirtelen ébred/ébresztik fel. de ahogy írtad a te fiad fel is sírt tehát ott inkább az hogy megijedt, álmodott valamit.
2014. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. febr. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!