Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! 5 hós kisfiam ma...

S. O. S! 5 hós kisfiam ma 2szer is remegett! Letettem délben aludni de nem aludt el csak kézben és egyszer csak remegett a kis keze meg a lába! Ma evés közben ugyanez volt! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy lázas?

Nekem a lányom 1 éves kora körül mindig,amikor pisilt megremegett.Mire rájöttem,szétizgultam az agyam.

2009. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lázas, viszont hasmenése volt délután! Kap kálcium vitamint is! Remélem nincs semmi baja!! Elvigyem dokihoz?
2009. okt. 24. 19:25
 3/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Úgy emlékszem ilyen előfordult velem is és a gyerekeimmel is. Szerintem ha speciális izomfeszültségi helyzetbe kerülnek a végtagizmok, akkor lehet ilyen, majd elmúlik.

De a legfontosabb, hogy győződj meg róla, hogy nem a láztól van-e.

2009. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Oké, nem lázas, de a hasmenés miatt a kiszáradás felé haladhatott, ilyenkor az ember görcsölhet és remeghet. Szóval itasd meg!
2009. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hasmenése is csak 1szer volt délután!
2009. okt. 24. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől lehet, de én biztosan felhívnám a védőnőt vagy gyerekorvosotokat vagy a Heim Pál kórházat. Kérdezd meg, hogy bevidd e vagy mi legyen.
2009. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vlünk is volt ilyen, vigantolt kell neki adni. a fiam akkor csinálta, amikor pisilt, meg amikor a hozzátáplálást kezdtük és az új ízekkel ismerkedett. egy éves korig normális, de mindenképpen említsd meg a dokinak a legközelebbi találkozáskor, ő is meg fog nyugtatni.
2009. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott a remegés?
2009. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem sokáig csak pár másodpercig!
2009. okt. 25. 06:43
 10/11 anonim ***** válasza:

pár másodperc valószínü pisi volt....

Beszélj a védönöddel.

2009. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!