Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapja szültem, tudnátok...

4 hónapja szültem, tudnátok adni tippeket hogy adjam le a plussz kilókat?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha nem jó helyre írok. 4 hónapja szültem elég nagy babát (4,5 kg felett). Sokat híztam és a hasam is lóg. Hogy tudnám ezt megváltoztatni hogy ne lógjon ennyire?

Olyan gyakorlatokra lenne szükségem ami nektek is bevált és itthon is elvégezhető mivel a párom fuvarozik és nem tudok eljárni itthonrol edzeni mert nincs ki vigyázzon a kisbabámra. A combomról szeretnék leadni illetve a lógó hassal mit lehet kezdeni?


2014. febr. 11. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:

En csak egyszeruen tornaztam szules utan.Felulesek,haspres,lab emelgetes, guggolasos gyakorlatok,fekvotamasz.

Ha megkivantam valami edesseget,akkor gyumolcsot ettem helyette.

Kereshetsz a neten is tornagyakorlatokat ha ugy konnyebben megy.

Nekem szerencsere nem logott a hasam,csak fogyni szerettem volna.A logo hassal sajnos nem tudom mit lehet kezdeni,mert ott valoszinuleg megnyultak az izmok es a kotoszovetek.Egy baratnomnek meg 6 evvel a szules utan is log picit a hasa,pedig ninca elhizva.

2014. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát remélem tudok majd vele mit kezdeni.
2014. febr. 11. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:

szia


atorna is jó-de az étkezés adja a 80%-át a dolognak.ha figyelsz a szénhidrát bevitelre-sokszor-keveset eszel,az nagyon hatékony.én a terhesség alatt diétáztam a cukor miatt(jelzem,h 50 kilóval mentem szülni-tehát nem a súlyom miatt)-alig hiztam.-és rögtön le is jött utána

sztem ez beválik-nézz egy táblázatot,hogy mit érdemes fogyasztani

én igy ettem 7-10-1,4-és 7 órakor.

főleg kefirt,joghurtot,csonthéjasokat,kevés kenyeret,sok főzeléket-és húst.

2014. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nem létezi, tehát célzottan combról nem fogsz fogyni.

Mozogj sokat, egyél kevés zsírt és szénhidrátot. Érdemes súlyzós edzéseket végezni, az feszesít.

Ha a bőr lógott meg a hasadon, akkor azon max plasztikai sebész tud segíteni.

2014. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van Rubint Rékának baba-mama tornája. Kellemesen megmozgat és a pici nagyon élvezi. Sok emelgetés van benne, olyankor nagyokat kacag. Aztán van benne hasizom és fenékre való gyakorlet is.
2014. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A lányommal "edzek" én is és nagyon élvezni. Igazából lóg a hasam egy kicsit nem annyira mint eddig szóval nem hiszem hogy a bőr nyúlt volna meg hanem csak lóg és azt szerintem le lehet adni.

Köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 11. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hét után még nekem is lógott a hasam, de mai napig is, ha négykézlábra állok, még mindig lóg valamennyi bőröcske, pedig már leadtam mind a 21 felszedett a kilót. De ha állok, akkor majdnem lapos. :D Nem diétáztam, nem is tornáztam, minden lement 7 hónap alatt. A megnyúlt bőrrel nem lehet mit kezdeni.. És egyébként a méh 6-8 hét alatt húzódik teljesen vissza, ezért is nagyobb még a hasad. Aztán meglátod, hogy áll a helyzet.
2014. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsika, utolsó vagyok és félreolvastam, hogy nem 4 hét, hanem hónap..
2014. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!