Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátlót szedjek?...

Milyen fogamzásgátlót szedjek? A Mercilont szedtem 10 évig, majd abbahagytam, családtervezés céljából, szültem 2 gyermeket és szeretnék újból szedni gyógyszert, de milyet. Adnátok tippeket, árakat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyet. mostanában egyre inkább ellenzik a nődokik. rakass fel spirált.
2011. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Mercilonnal? Én is azt szedtem és most szedem újra. Azt mondta a dokim, hogy ez nagyon jó gyógyszer. Először én is másmilyet akartam íratni, de mondta hogy ne!
2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet már nem is aktuális a kérdés, de az első válasz kapcsán csak annyit mondanék: óvatosan a spirállal...

Én is 10 évig szedtem Mercilont és gyermeket vállaltunk. Most szerettem volna inkább a spirált, amit 4 hónap után (sok-sok gond után) le kellett vetessek. Most újra Mercilont írattam...

2011. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat! Elkezdem szedni a Mercilont, e mellett döntöttem. A spirál nekem egyébként nem szimpatikus, a fogamzásgátló is sok mellékhatással jár sajnos, de én mégis ezt választottam. Szép napot nektek!
2012. febr. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!