Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire biztonságos babát...

Mennyire biztonságos babát elvinni nagyobb áruházakba (pl. Tesco) influenza járvány idején?

Figyelt kérdés
1 éves és már kétszer volt beteg,koraszülött volt. Nem kértünk oltást. Hallottam,hogy most kezdődik a járvány és kicsit tartok emberektől zsúfolt helyre vinni...
2014. febr. 11. 16:39
 1/5 anonim válasza:
85%
Ha túlságosan burokban nevelitek fel, később a legkisebb porszemtől is halálos beteg lesz. Nem kell ennyire félteni. Persze azért ne nyalogassa a padlót. De úgy csináld ahogy te látod jónak!
2014. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Burokban sem tarthatod. Ugyanúgy akármit hazahozhat apa is, elkaphatja a kisboltban is. Mindig van valami, ha épp nem influenza.

Már nem is annyira kicsi, azt hittem, pár hetes babáról fog szólni a kérdés.

Különben is van, aki csak így tudja megoldani a bevásárlást. Azok a gyerekek is felnőnek valahogy, sőt. :)

2014. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy egy ilyen csöppséggel nehéz, de nem tudjátok megoldani a bevásárlást olyankor amikor kevesebben vannak az áruházban. Kora reggel, vagy este például.
2014. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babánk orvosa kifejezetten kérte, hogy ne vigyük nagyobb közösségekbe az influenzajárvány végéig. Most 10 hónapos, szintén koraszülött volt. Kisebb boltokba néha be szoktuk vinni, amikor nincsenek sokan.
2014. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Az én fiam is 10 hónapos, és a mi háziorvosunk is a mult héten mondta hogy ne vigyük vásárolni, meg olyan helyekre ahol sok ember van zárt helyen. Ha nem fontos akkor nem kell vinni. Egyébként hülyeség hogy nem kell óvni. Dehogynem kell óvni, egy ilyen kicsi gyereket szerintem nem kell tescoba hurcolászni, semmi szüksége rá. Nekem otthon épp elég koszt összed amugy is sokszor a lábtörlőröl szedem össze a gyereket, mert 2 mp alatt elmászik odáig, szoval otthon is van lehetősége hogy erősitse az immunrendszerét.
2014. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!