Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kislányom és csak...

3 hetes a kislányom és csak hason szeret aludni. Mennyire biztonságos így altatni?

Figyelt kérdés
Légzésfigyelőnk van bár nem tudom, hogy mit csinálnék ha beriasztana.
2014. jan. 23. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen biztonságos, a fiam csak hason aludt :)

Nekünk adtak oktatófilmet a légzésfigyelőhöz.


[link]

2014. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos. Az én hármam is hason aludt, légzésfigyelőnk sem volt. A kórházban is azt mondták, inkább hason aludjon.
2014. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem lánya szintén csak hason aludt babaként. :D Semmi gáz nem lett belőle.


28N

2014. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a fiam meg a lányom is hasonalvók voltak, semmi bajuk nem lett (és akkoriban még légzésfigyelő sem volt... de ha nektek van, akkor legalább nézz utána, mit is kéne tenni vészhelyzetben)
2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is volt soha légzésfigyelőnk, ellenben mindhárom gyermekem a kezdetektől fogva csak hason szeretett aludni. Szerintem teljesen biztonságos.
2014. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 23. 09:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is láttam az oktatófilmet, de vészhelyzetben élesben a saját gyerekemmel nem tudnám, hogy mit csinálnék, ill. hogy jól csinálnám e. Remélem, hogy soha nem lesz rá szükség!
2014. jan. 23. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is újszülött korától hason aludt, máshogy nem volt hajlandó. (Háton meg nagyobb a félrenyelés és fulladás veszéye, oldalt meg rossz a gerincének. - Sajnos mindig van min parázni.)
2014. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2014. jan. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!