Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A milumil peptit mivel lehet...

A milumil peptit mivel lehet ízesíteni?

Figyelt kérdés
A vaníliás cukrot már próbáltam, de így sem eszik, csak fél adagokat.
2014. febr. 12. 07:11
 1/8 gabszem ***** válasza:
nem lehet hogy elég neki ennyi. mindig változik az étvágyuk. mennyi idős? nem fogzik?
2014. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem szerette a babám. Próbáltam először kis almalével, baracklével ízesíteni, de 1-2 kiskanál nem érződött, többet meg nem mertem bele rakni. Kipróbáltam a nádcukrot, azzal imádja. Egy kis csipettel raktam bele, pár napja kezdtem csökkenteni, remélem nemsokára elhagyhatjuk és úgy is megeszi. 3 hónapos a kisfiam.
2014. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 1 éves volt,amikor kénytelenek voltunk elkezdeni azt enni. Előtte Novalac Allernova-t evett. 20-30 miliket evett,1 hét volt mire evett 80 körül és így tovább. Én a sinemillel kevertem neki,azzal laktatóbb is lett ugye és nem lehetett érezni,azt a szőrnyű ízt,de így se ette. Cukorral sikerült elérni,hogy megegye,1 hónapig cukroztam,a végén meg szépen fokozatosan leszoktattam a cukorról. Gaszro orvos mondta nekem a cukrot meg a sinemilt,de mondta hogy próbáljam kakaóval,hátha... A kakaót azóta is utálja,pedig 2 éves. Mennyi idős különben?
2014. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Este egy kis sinemilt szoktam tenni hozzá, hogy besűrítse. A valiliás cukrot nekünk is a gasztros doki javasolta. 180 ml-hez raktam egy félkávéskanálnyit, de így sem eszi.

9 hónapos egyébként. Raknék hozzá gyümölcsöt pl reggel, de úgy tudom este ezt már nem szabad.

Kakaót nem tudom mikortól kaphat. Sokan nem ajánlják, dehát szükség törvényt bont...

Már az is eszembe jutott, hogy nem vízből, hanem teából csinálom a tápszert.

2014. febr. 12. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért teából ne csinálj tápszert :) Utolsó vagyok...

Ugye valamennyire már hozzátáplálod ételekkel,így ez nem baj. Nálunk 1 évesen már annyira súlyos volt az allergia,hogy ami nem folyékony volt,attól öklendezett. Én sajnáltam a fiamat,mikor erre álltunk át,de kitartóan próbálkoztam. Megkóstoltam és egyből ki is köptem. Sok sok hosszú éjszakánk volt ezért,de nem adtam fel. A végén ugye annyira éhes volt már,így kénytelen volt megenni. Ne add fel,nem könnyű! Tejallergiás a babád?

2014. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy éves koráig várni kell a teszttel. Addig ezt kell ennie. 5 hónapos kora óta laktózmentes tápit kapott. Azt mondták, gyorsan kinövi. Egy hónapja kezdtük visszatérni orvosi javaslatra a sima tápszerre, de kiütéses lett, így most a fehérje is ki lett vonva. Most kinlódunk egy kicsit, de remélem sikerül kinőni.
2014. febr. 12. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
"utolsó" vagyok. Igen,az 1 évet kiszokták várni,ha olyanok. Nekünk 2 hónapos korában kezdődtek a panaszok és 14 hós korában állapították meg. Lehetett volna már 1 éves kora előtt tesztelni is vérvétellel,max nem mutatja ki (ahogy nálunk a mai napig nem mutatja ki) a vérvétel. Vaktesztes tejterheléssel derült ki. Mivel terhes vagyok így már tudom mire kell figyelnem,ha a másik babóca is allergiás lenne. Egyébként a Tűzoltó utcai gyerekklinikán laktózra teszteltek akkor egy fél éves kislányt,akit 3 hónappal később visszarendeltek tejfehérje vizsgálatra. Így ott csináltak 1 éves kor alatt is,nem egy gyereknél vizsgálatokat
2014. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére most egész jól evett este és reggel is.

A tesztelés akkor nagyon kórházfüggő. Itt Debrecenben nem tesztelnek 1 éves kor alatt, csak ezért nem utazgatnánk, főleg úgy hogy az eredménye is bizonytalan. Ettől függetlenül nem érzem úgy, hogy feleslegesen kapja a tápszert, mert mióta ezt kapja lényegesen jobbak az éjszakáink.

Remélem a kicsivel neked is könnyebb lesz! Jó egészséget nektek! Köszi, hogy írtál!

2014. febr. 13. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!