Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet lehet keverni valamivel?

Tejpépet lehet keverni valamivel?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom, tápszeres és már evett almát, répát, sütőtököt! Most kaptunk 2 doboz tejpépet! Milumil rizses kukoricás és banános barackosat, de egyik sem izlik neki! Keverjem be valamivel? Vagy ne erőltessem és dobjam ki? Miket adhatok még neki??? És miután eszik utánna még csak követeli a 120ml tápszert is! Mikor tudok neki kiváltani vele egy étkezést? Első babám és tanácstalan vagyok!

2013. dec. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek már ízesített tápszerek, ebbe felesleges már bármit is belekeverni.

Viszont nagyon sok ízesítéssel van ilyen tejpép, esetleg meg lehet próbálni más fajtával, más ízű tejpéppel. De ha most nem is eszi, lehet hogy később majd 1-2 hónap múlva, amikor már jobban benne lesz a kanalas dolgokban, akkor majd meg fogja enni. De ha nem kéri, én nem erőlködnék vele.

2013. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hozzá keverni gyümölcsöt.
2013. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor esetleg almával keverhetném??
2013. dec. 28. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi vaniliás rizspéppel kezdtünk.Nagyon jó illata van,de nem ízlett neki.Teljes véletlenségből utolsó próbálkozással tettem bele gyümölcsöt.Azóta favorit.A gyümölcs ízű tejpépnek,amit vettünk semmi gyümölcs íze sem volt.Nem tudom mennyi pépet eszik meg,hogy még rákér tápszert is??Mi kb.60 mili víz+2 ek. Pép+ kb.60 g gyümölcs.3 órát bír vele,de mi 3 óránként is szoktunk enni napi 5ször napközben(9-12-15-18-21)Bocsi az offért,csak furcsa,hogy 120 tápot még megeszik.Vagy mennyi pépet adsz neki?Lehet az a kevés.Gyümölccsel v. zöldséggel kiváltottál már étkezést?Én azzal kezdtem.Amúgy szoktam variálni a gyümölcsöket is.
2013. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!