Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik babakocsiban altatják a babájukat ti nektek hogy megy az ágyba szoktatás?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy....ágyban sosem tudom bealtatni, sőt szól, hogy kijönne aludni...eljátszik amíg nem lesz álmos, és sírni kezd ha aludna...

babakocsiba szinte le se ér a feje és már alszik...

2014. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy... :( Délután ott alszik, míg fel nem kel, este meg az apja hozza be az ágyba. Ha felébred, visszaalszik ott is, de elaludni a világ minden kincséért sem... Nem tudom mi lesz így az oviban. Amúgy nem kell altatni, elalszik egyedül is, de csak abban a qrva babakocsiban.
2014. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ott aludt el,aztán egyik nap,kb.másfél évesen úgy döntött,bent is lefekszik.Bölcsiben,oviban pedig nincs gond,hidd el,ott simán elalszik a kiságyban,mert tudja jól,h csak az anyjuk olyan "hülye" ,h kivigye. :D
2014. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ti hány percet szoktátok tologatni ringatni babátokat mire elalszik?
2014. febr. 12. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Napkozben csakis a kocsiban alszik. Van h 5 perc tokogatas utan elalszik van h 20 perc. Erre amugy most szokott ra h igy alszik el csak. Estenkent viszont beteszem az agyaba es lefekszik egy hang nelkul aludni. 1 eves kislany.
2014. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az én fiam 4 és fél hónapos és rászokott már a napokban az éjjeli babakocsiban alváshoz is.

Eddig elaludt a kiságyában este és egész éjjel ott aludt csak hajnalban kellett babakocsiban elaltatni , de most szerintem vagy a foga jön kifele vagy a hozzá táplálás csikarja a hasát vagy csak az idő járás de éjjel nagyon rosszul alszik mostanában.

Gondoltam már arra is hogy nappal sokat alszik mert simán végig alusza nappal az 5-6 órát 3 részletre elosztva.

És az a baj hogy a délutáni alvása bele fut az estébe és tegnap pl délután 5-től aludt este 8 ig aztán 11 kor aludt el úgy hogy 1 órán át tologattam a szobában a kocsiban.

Aztán persze rá 1 órára már fel is ébredt akkor is tologatni kellett , azután már nem, csak hajnalban.

Tegnap 7 órát aludt nappal.

Ma már úgy csináltam hogy megvárom míg annyira álmos lesz hogy dörzsöli a szemét csak akkor teszem kocsiba ma ez már bevált mert csak 2 -szer aludt.

Délelőtt másfél órát és most jár 1 óránál és 15 percnél most épp alszik, de ha felébred nem altatom már vissza estig nem hagyom aludni 7 óra fele szoktam fürdetni.

Mert nappal nagyon sokszor van olyan hogy fel ébred , és nyöszörög aludna, csukja a szemét, de nem bír vissza aludni és olyankor van az hogy 20-30 perc tologatás és vissza alszik, de ez megszűnik majd nincs türelmem tologatni.

Sokszor arra ébred hogy nem rezeg a segge.

Hátha jobb lesz az éjjel.

Na és most ébredt fel, 1 óra 20 percnél.

2014. febr. 12. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

1. gyerek: nappal csak a babakocsiban aludt, ejjel cicin. Babakocsiban sokaig kellett ringatni, alvas kozben is. Amint elvalasztottam masfel eves kor utan, elaludt magatol semmi problema nelkul.

2. gyerek: nappal babakocsiban, ejjel is sokszor bele kell raknom (kellett vennem bentre is erre a celra sajnos). Nappal 2-3 perc alatt elalszik benne, alig kell ringatni es 2-3 orat alszik kint ringatas nelkul. Ejjel bent sokat kell kelnem, majd hajnalban vagy magam melle veszem vagy a kisagyba.

2014. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!