Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsiban alvás után kiságy?

Babakocsiban alvás után kiságy?

Figyelt kérdés
Lányom(5 hónapos) csak éjjel alszik a kiságyában, napközben a babakocsiban szokott. Azért alakukt így, mert kétszintes házban lakunk és a gyerekszoba fent van. Lassan kinövi a mózeskosarat, így elkezdeném átszoktatni nappal is az ágyba. Úgy szokott aludni, hogy hasra teszem, egy picit tologatom és már alszik is. Kiságyban nem tudom hogy legyen? Akinek volt hasonló problémája, írjon. Köszi
2014. jan. 10. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia hanyatt aludt hasonló technikával, tologatással. Vicces, de sikerült átvernie, az ágy fölé hajolt, és ő mozgott, nem a baba. A nyűglődés megszűnt, baba elaludt, pedig nem ő mozgott, hanem anyukája :) jót nevettem. Eszembe jutott, ahogy a történetedet olvastam :) Szernintem néhány nap alatt meg fogja szokni, meglátod! :)
2014. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon jó:) ki fogom próbálni!
2014. jan. 10. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerek 18 hónapos koráig nappal csak babakocsiban aludt :) Általában az udvaron. Nekem nem volt erőm hallgatni ahogy sír (párszor megpróbáltam délután kiságyban altatni), a férjem erősebb volt és 2 sírós altatás után mintagyerek lett, letesszük és alszik mint a bunda :) Már elég megerőltető volt minden nap az udvaron dekkolni vele, a lakás elég kicsi hogy a babakocsit itt tologassam. Szóval ha erős vagy és hagyod sírni 2-3 alkalommal, többször nem fog és szépen alszik. Én sem vagyok híve a sírni hagyásnak, ezért húzódott az átszoktatás másfél évig...
2014. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!