Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jobb bevezetni a tejet?...

Hogy jobb bevezetni a tejet? Először egy korty aztán kettő. Vagy még higítsam is vízzel és úgy egy korty.13 hós

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már nem kell higítani,csak 3 - 5 hónapos korban.Először egy pohárnyit adj neki,ha nincs semmi baja,akkor adhatsz neki többet.Mivel későn vezeted be,előfordulhat az allergia,mert az immunrendszere nem fejlődött ki eléggé.
2009. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem higítottam.2.8-as zacskós tejet iszunk mi is,ő is ilyet kapott.Először csak 1-2 korty pár napig,utána lehet emelni az adagot.
2009. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de hülye vagy, azért nem fejlődött ki az immunrendszere eléggé, mert nem kapott tehéntejet?! :D úristen.
2009. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
eddig szopott szóval semmi értelme nem lett volna bevezetni:-)
2009. dec. 8. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először max fél dl-t adtam neki (amennyit megivott) egy reggel, aztán aztán két napot vártam , de nem lett semmi baja hála Isten. Aztán megint adtam dél dl-t és egy napot kihagytam, aztán nem hagytam ki egy napot sem, és fokozatosan növeltem az adagot. Először higítottam, de már nem, kb másfél hónapja isszuk, most este 2,5 dl-t ivott.
2009. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót én sem értem. A tehéntej és az immunrendszer közt, nincs kapcsolat.
2009. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-5 hónapos korban tehéntejet adni??? És mi van az immunrendszerrel meg a tejjel? Mi köze kettőnek egymáshoz? Te jó ég!
2009. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az immunrenszer miatt kell fokozatosan bevezetni a tejet, hanem az esetleges allergia miatt.
2009. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!