Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről? Mi a...

Mit gondoltok erről? Mi a megoldás? 3 éves kisfiú, koraszülött baba, anyuka fülébe jutott, hogy apuka le akar lépni!

Figyelt kérdés

Adott egy feleség és egy férj, van egy 3 éves fiuk. Anyuka 44, apuka nemtudom hány, de pár évvel idősebb. Anyuka terhes lett, megtartották, ám a férjnek már a terhesség alatt volt valakije. Kislány koraszülött lett, 32-33- hétre született, inkubátorban van jelenleg, mondani sem kell hogy mennyire édes...

Apuka úgy tervezte és megbeszélte az új nőjével, ha a baba hat hetes lesz, akkor otthagyja, csak az elején egy kicsit besegít könnyítésképpen az anyukának, mivel koraszülött lett és azután lép le. Csakhogy az anyuka fülébe jutott ez korábban mint "kellene".


Ti mit tennétek?



2014. febr. 14. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kihajítanám mint macskát szarni!
2014. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznek az elsö hozzaszolohoz.
2014. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szeretőt hitegeti,de egyébként kidobnám...
2014. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Apuka indulhatna is amerre lát.

Ennél nagyobb gerinctelenség nincs is.

2014. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon szomorú történet. Ez egy nagyon ... nem is tudom, milyen apuka. Bocs, de az ilyeneket sose bírtam megérteni. Mostmár nem nagyon lehet tenni sok mindent. "Apuka" úgyis elmegy, ha én lennék a felesége helyében, úgy lennék vele, akkor már minél előbb, annál jobb, mert nem bírnék ránézni sem. Beadnám a válókeresetet.
2014. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögtön kivágnám a fenébe az "apukát".
2014. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként meg mire várt a nő,ha már a terhessége alatt is volt valakije a férfinak?Sőt,valószínű,hogy elötte is már...
2014. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Az anyuka valószínűleg nem most hall először a szeretőről, valami miatt mégsem dobta ki eddig. Én már hónapokkal ezelőtt kirúgtam volna, szerintem ahhoz képest nem változott semmi. Egyébként 3-assal értek egyet, hogy csak a szeretőt hitegeti. "Persze, elhagyom az asszonyt, csak még várjuk meg hogy..." - hallottam már ilyet.
2014. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ő ezt nem tudja, 7es, most derült ki. Bezzeg apuka szívesen bejár a kórházba "babázni" a kislánnyal, gondolja biztos milyen cuki lenne ha az új nője meg az övé lenne pfff :S
2014. febr. 14. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Itt is van egy kérdés, a szereplők eléggé hasonlóak: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2014. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!