Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposomnak is lehet...

Eszo kérdése:

14 hónaposomnak is lehet hasfájása este?

Figyelt kérdés

amúgy is rosszul alszik..vagy fogzás van, vagy alap esetben is 2-3x ébred cicizni éjjel..de pár napja meg elviselhetetlen..

tegnapelőtt hajnali 2-kor aludt el,tegnap fél 11-kor de előtte nyüsszögött és bekakilt..

nem tudom mi lehet...mintha fájt volna a pocija..másnak is volt ilyen?


2014. febr. 14. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, segiteni nem tudok. Csak el szerettem volna mondani, h szinten ebbe a cipobe jarunk. Olyan mintha fajna a hasa, szamtalanszor felebred ejjel, kb.2-tol fent van hajnali 4-ig, es tanacstalan vagyok es faradt. Egyszeruen kimerultem.
2014. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tejallergia? Attól fájhat még a hasuk vagy a felső szemfogakat is eléggé megszenvedik még a babák.
2014. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hááát lehet h fogzik most is...

ha eddig is szopizott és nem volt gond attól még most is lehet tejallergiás???

2014. febr. 14. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejallergia akkor is lehet ha még szopik és te fogyasztasz tejet. Állítólag ilyenkor később derül ki. Én is csak olvastam. Ez azért nem jelenti azt, hogy az a baja csak lehetséges az is. Egy éves kor körül is kijöhet. A fogzás is okoz nyugtalanságot és pl az én babám is a lábait húzgálja ilyenkor mintha a hasa fájna.
2014. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!