Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakás pici fürdőszobájába...

Panellakás pici fürdőszobájában hogyan fürdessem a féléves bababámat? Nagyon mozgékony, forog, nem merem a mosógép tetején vetkőztetni, pelenkázni.

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose a fürdőszobában csináltam ezt, pedig már másfél éves a lányom.

A pelenkát a szobában leveszem róla, csak a felső ruha marad rajta, így viszem törölközőbe csavarva a fürdőszobába.

Ott megengedem a vizet, addig levetkőztetem és beteszem a kiskádba.

Visszafelé csak nagyjából felitatom róla a vizet és szintén törölközőbe csavarva beviszem a szobába, ott kap pelenkát és ruhát.

A kádra van téve egy merev pelenkázó, azon van a törölköző, ott vár, míg a vizet kiengedem.

2014. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát fürdesd a szobában,babakádban a földön,aláterítesz valami fóliát,vízálló dolgot.
2014. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- megengedem a vizet

- közben a szobában levetkőztetem

- betekerem a törölközőbe

- beteszem a kádba

- törölközőbe csavarás

- es irány a szobába öltözni


:-))

2014. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ugyan úgy csinálom mint a 3-as válaszoló
2014. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy merev hátú pelenkázó alátét van a mosógép tetején. Azon vetkőztetem, törlöm, pelenkázom, öltöztetem őket születésük óta. A nagy most 3 és a mai napig azt használjuk mindenre, sőt fogjuk is még egy darabig.
2014. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én a nagykádban fürdettem, pici vízben, imádott benne lubickolni :)

vetkőztetni, öltöztetni a szobában az ágyon...

2014. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a szobában öltöztetem és pelenkázom. Előre elkészítem a fürdővizét és befűtök hősugárzóval a fürdőszobában. Aztán babát beviszem megfürdetjük a párommal. A meleg fürdőszobában megtöröljük és hajszárítóval is megszárítjuk, aztán a törölközőben kivisszük a szobába és ott pelenkázom, öltöztetem. Kihozzuk a hősugárzót is és közbe megy rá a meleg.
2014. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekünk is van egy pelenkázó a fürdőszobába,születésétől ott vetkőztetem,törlőm,pelenkázom,öltöztetem.

Míg kicsi volt addig bevittem a pihiszékét abban becsatolva várta míg megeresztem a vízet,most meg már nagy(1 éves)és míg ersztem a vízet addig ő bedobál pár játékot a kádba a játékoskosárból vagy a mosógépet babrálja stb

2014. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is a szobában vetkőztetjük-öltöztetjük-pelenkázzuk. A nagy kádban fürdetünk, sok vízben. A mosógépen csak belecsavarom a törölközőbe, meg nagyjából áttörlöm, azalatt nem fordul le róla, el sem engedem.
2014. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!