Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Gondban vagyok,...

Anyukák! Gondban vagyok, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Bed..lött a mosógépünk, és most nem tudom milyent vegyünk?? Mármint h fontos-e h legyen rajta bébiruha program??

A mostanin sem volt, mégis találtam a 10 programból olyant, ami nem 2 óra, de nem is 30 perces mosás, és amíg nagyon kicsik voltak rányomtam egy plusz öblítést!

Csak azért kérdem, mert ugyanaz a márkájú mosógép lenne, amin vacillálok, és az egyik 5000-rel olcsóbb, de nincs babyprogi rajta?!



2012. okt. 30. 11:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azért is kérdem, nem is a nagyobbak miatt, hanem mert 28. hetes terhes vagyok a 3-al....
2012. okt. 30. 11:44
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fontos a babyprogi.. mi mosógépünkön sincs.
2012. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem még soha nem volt olyan mosógépem amelyiken van baby program,pegig 2 gyerekem van.:-))))

Olyan gépet válasszál szerintem,amelyiken van 30 perces program.Így időt és energiát is megspórolsz,mert nem olyan koszosak azok a kis ruhák,30 perc könnyű mosás elég nekik.

A textilpelusokat én 60 fokon mostam,gőzölve vasaltam,a kis rucikat pedig 30 fokon.

2012. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy van olyan mosógép, amin van bébiruha program. Elég új és jó gépünk van, de a miénken sincs és még nem hiányzott eddig.
2012. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De akkor miért vannak így oda érte?? Barátnőm is el van ájulva, h a mai időkben már nem érdemes babyprogram nélkülit választani, merthogy kisebb fordulaton centrizik hatékonyan, meg nem gyűri úgy a ruhácskákat....:S

Nekem is magas, dehát azt mondja, ezen ne spóroljunk, mert megéri....!

2012. okt. 30. 11:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom! Én nekem a mosógépemen van babaprogram, de őszintén mondhatom, h a lányom születésétől fogva 20perces 40fokos mosásra teszem... nem teszi tönkre a hosszú és magas fok a ruhákat és tiszta is lesz! Ha nagyon foltos, akkor foltisztítóba áztatom kicsit és után mehet a mosó program! Én utána kivasalom, eddig megfelelő volt... 8hónapos most a lányom!
2012. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez is reklámfogás, választhatom az anélkülit "nyugodt szívvel"?
2012. okt. 30. 11:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd azt amelyikbe "beleszerettél" mert máskülönben megbánod a döntést.Ha van rajta + akkor jó ha nincs az sem baj ;)
2012. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Mi az a babyprogi? Nem fogok emiatt új mosógépet venni, és ha elhalálozik a mosógépünk, akkor se fogunk azért drágábbat venni, mert van rajta bébiruha program. Szimplán pénzlehúzás minden ilyen.
2012. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Választ nyugodtan azt, amin nincs bab program. Az enyémen van, de még egyszer sem használtam, 16 hós a fiam.
2012. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!