Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi meg a tápszert,?

Miért nem eszi meg a tápszert,?

Figyelt kérdés
17 hetes babám egyik pillanatról a másikra nem fogadja el a tápszert! ! Fintorogva kikopi. Egész éjjel alig aludt mert éhes volt és csak pár kortyot volt hajlandó enni belőle. Amúgy már 5 hetes korától atalussza az éjszakát. Kap már néha gyümölcsöt. Azt mindet befalta ebedkor. Nappal sem volt hajlandó tápszert enni. Csak pár kortyot. De éhesnek meg éhes. Miért csinálja? ??

2014. febr. 16. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet. Szerintem próbálj ki másik fajtát.
2014. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Speciális fajtát iszunk tej allergia miatt. Nem tudok csak úgy újat venni:-(
2014. febr. 16. 07:51
 3/12 Jégtánc ***** válasza:
100%
Megfelelő a cumisüveg cuclija? Kiskanállal próbáltad neki adni? Foga nem jön?
2014. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Foga mocorog. Sokat jön a nyál is. Cumit már több hete cseréltünk nagyobbra.
2014. febr. 16. 08:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyümölcsöt megeszi, akkor próbáld neki összekeverni gyümölcslével, gyümölcsturmixal. Egy próbát megérhet
2014. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Peptit eszik? Ha igen nem csodálom, hogy nem kéri. Borzalmas íze van. A gyümölcs édes, jobban ízlik neki. Érdemes lenne megkérdezni az orvost, hogy mivel ízesítheted a tápszert. Próbáld meg kiskanállal adni neki, ha úgy elfogadja, akkor valószínűleg a fogacska lesz. Fáj az ínye ahogy a cumi hozzáér.
2014. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most adtam neki tejmentes tejpepet reggelire azt mindet befalta
2014. febr. 16. 10:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen peptit kapunk
2014. febr. 16. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Biztosan tejallergiás a kisbabád? Az én kislányom pótlásként kap tápszert az anyatej mellé. Először Milumil Ha optimával pótoltunk, de minden etetéskor hasmenést kapott, ezért váltottunk a peptire, mert tejallergiára gondolt az orvos. A peptitől elmúlt a hasmenés, viszont alig evett belőle és sírva kakilt. Ő is fintorgott, kiköpte, öklendezett tőle. Ha szopi után kapta egyáltalán nem evett belőle, ezért megfordítottuk a sorrendet. Kész kínszenvedés volt minden evés, melegen még csak csak evett belőle, de amint kicsit lehült már nem volt hajlandó. Nagyon kesernyés az íze és a büfije is büdike volt tőle. Most Beba Ha sensitivvel pótolunk, ízlik neki, szopi után is elfogadja, hasmenés nincs, sírva kakilás nincs. Azért írtam ezt le, mert a doktornő tejallergiára gondolt és mégsem volt az. Hátha nálatok is ez a helyzet és akkor tudsz más tápszert adni neki.
2014. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekünk véres széklet hányás volt. Azt mondták biztosan tejallergia.
2014. febr. 16. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!