Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves tejfehérje érzékeny...

1 éves tejfehérje érzékeny lányom nem eszi a tápszert, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Keverd kakóba, főzd bele a főzelékbe. Váltsatok tápszert, hátha azt megeszi.
2013. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind próbáltam!!!:(
2013. aug. 8. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyanez a helyzet, de az én babám most lesz 5 hós, nem eszi a tápszert, vagy ha igen, akkor is keveset, nekem még szopik is, de kevés a tejem ezért kellene pótlás, de nem nagyon szereti. Így nekem is tej és szójamentes diétát kell tartanom, hát nem könnyű.
2013. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én cukorral ízesítettem az elején... 4 hónap volt mire elhagytam. Sajnos ennek a tápinak ezt a jellegzetes ízét elnyomni lehetetlen :( Amikor mi erre a tápira váltottunk 50-60 milit evett belőle (270 milihez képest) 2 hét után megszokta. Mostanában Sinemillel sűrítem,de már simán megeszi a 270-300 milit belőle :) Többször kevesebbet adj neki és próbáld az ételeibe is beletenni,hogy szokja ezt az ízt. Ő is befogja majd látni,hogy nincs más és elfogadja majd
2013. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!