Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja, fáradt vagy a...

Miért csinálja, fáradt vagy a hasa fáj? Csak későn tud elaludni, pár perc után arra ébred, hogy jár keze lába, tekereg, húzkodja a lábait is.

Figyelt kérdés
Nappal is max 20.percet alszik,este 11ig nem tud elaludni,utána mintha elvágták volna hajnal 4-ig alszik,mi lehet ez?3hónapos múlt.

2014. febr. 16. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám amikor fájt a hasa akkor nem a lábait húzgálta fel hanem amikor a vállamra vettem akkor a fejét annyira hátra döntötte hogy a gerince olyan volt mint egy kifli és sírt még a karomban is, ha ültem vele az nem volt neki jó csak akkor nem sírt amikor járkáltam vele.

Aztán cserélgettük a tápszereket akkor minimális javulás volt, de 3 hónapos korától ez meg szűnt.

Most a foga miatt nyűgös 5 hósan.

Amikor a hasa fájt sokszor hiába altattam karban órákig ringattam sem aludt mélyen.

És amikor annyira el fáradt akkor ő is bealudt órára.

2014. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a foga is kezd jönni. Nekem is 3 hónapos múlt a kislányom, és a doki néni az oltáskor azt mondta, hogy elkezdődött a fogzás. Ha sokat folyik a nyála akkor lehet, hogy nálatok is ez a baj. De lehet a hasa is.
2014. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napközben kösd magadra hordozókendőben. Abban "C" pozícióban van, ami jó a csípőjének, emellett a tested melegíti a pociját. Az én fiam is pontosan olyan volt, ahogyan írod. A kendő segített. A hasfájás elmúlt. A testközelségtől is jobban kezdett aludni, még éjjel is. Kitartást! :)
2014. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!