Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizet, teát, gyümölcslét...

Vizet, teát, gyümölcslét meddig tároljátok, úgy értem, hogy pl az elkészített teát, gyümölcslét hűtőben tárolva másnap is odaadjátok, a vizet pedig megbontás után 2 nappal felforraljátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
a babavizet nem forraltam, amit mi haszánltunk, azt nem kellett. innivalót minden nap frisset csinálok. ha pl. 100%os levet iszik, azt természetesen hűtőbe rakom míg el nem fogy.
2009. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teàt én mindig 100 ml-t csinàlok,tehàt àltalàban elfogy,ha még kér csinàlok ujra,ha nem issza meg ,csak a felét,az 50 ml-t kb,kilököm.Gyümölcslét is cumisüvegbe teszek 50 ml-t,ha megissza kap még ugyanennyit,ha nem kell neki,nem àtrolom.Az üvegben a gyümölcslét,tehàt a bolti üvegében felbonottt lét,3 napnàl tovàbb nem tàrolom,ez is felvan tüntetve rajta.Vizet nem hasznàlunk csak csapvizet,azt fözöm neki.Egy nap alatt elfogy 1 liter.
2009. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!