Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig felforraljátok a bolti...

Mindig felforraljátok a bolti tejet?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta, hogy feltétlenül forraljam fel a boltit is. Én úgy tudtam, hogy csak a házi tejet kell forralni.
2011. máj. 31. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha féltartósat veszel (ami eláll kb. 1 hónapig), azt nem kell, mert hőkezelt. Ha viszont sima zacskósat, ami pár nap alatt romlik, azt mindenképp fel kell forralni.
2011. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy éves korig kell forralni a dolgokat.A tartós tejet nem kell csak a nem tartósat.De azért szokták mondani,hogy forralni kell a másikat is,mert a forralás közben értékes fehérjék csapódhatnak ki a tejből.az én védőnőm ezt mondta.
2011. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az UHT-t nem kell felforralni,mert ultra magas hőmérsékleten van hőkezelve,majd STERIL dobozokban lezárva,ezért azt felesleges,én nem is forralom.
2011. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!