Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most várom az első gyermekemet...

Évi89 kérdése:

Most várom az első gyermekemet még nem tudni hogy mi lesz! Fiú nevek érdekelnek valakinek valami ötlet? A többi lent .

Figyelt kérdés
Sajnos fiú neveket egyet sem tudok lányból annál több van a fejembe. Inkább különleges, külföldi nevek állnak közel a szívemhez jó lenne ha adnátok pár tanácsot a vezetékneve : Ábrahám lesz. Megköszönném nektek. szeretettel a válaszokat.

2014. febr. 17. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Noel, Soma, Dános.
2014. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Adrián,Samu,Ákos,Lázár,Erik.
2014. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Aurél,Tamás,Gergely...
2014. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vince, Miron es Olivér a harom kedvencem.
2014. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 edit1979 ***** válasza:

[link]


itt fel van sorolva az összes bejegyzett név, személy szerint én jobban kedvelem a magyar eredetű neveket, de kérdésedre válaszolva, szerintem illene az Ábrahám után a:

André

Herold

Noel

Ruven

2014. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem mondok neked nevet... mi azt csináltuk a párommal hogy előszedtük az anyakönyvezhető neveket egy vasárnap délután és végig néztük őket egyesével. Fel írtam egy lapra anya nevei, apa nevei. Alá pedig a választott neveket. Majd egyesével kiírtuk a névnapokat és a jelentést. Ezek alapján döntöttünk. Volt amit azonnal kilőttünk mert közel volt a szülinapjához vagy olyan időpont volt ahol amúgy is már sok névnap van a családban. Átbeszéltük a nevek csúfólhatóságát is illetve azt, hogy a nevet külföldön is tudja majd használni. Pl Joseph, Andrew, Tom, stb. :) mondjuk mi a lány neveket választottuk így, mert a fiú egyértelmű volt. Azt már rég sikerült eldönteni, hogy azon nem változtatunk.

Egyébként Patrik, Dominik, most nagy ságer az Erik. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert a névválasztáshoz.

2014. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen minden válaszadónak vannak amiket irtatok ami szimpatikus majd az apukát ide csábitom a monitor elé és lassan de biztosan meghozzuk a döntést :)
2014. febr. 17. 15:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Benett, Dominik, Erik, Patrik, Roland, Noel, Milán, Szebasztian, Ariel (ez is fiú név) Kevin,
2014. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ami nem ilyen nagyon külföldies hangzású, de külföldön is hasonló: Viktor, Olivér, Dávid, Ádám, Dániel
2014. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Norton,Noah,Aiden,Demon,Dominik.A kozepso 3 nem tudom,hogy anyakonyvezheto-e Mo-n.Nalam a Noah es Aiden a befuto,de kulfoldon elunk.
2014. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!