Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapi ajándéknak jó...

Első szülinapi ajándéknak jó ötlet a mókakocka?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van más ötletetek is, megköszönném.
2009. okt. 4. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mi az a mókakocka?
2009. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.bizony az.esetleg vegyél hozzá neki ujan zsiráfot amibe bele kell dobálni ezeket a kockákat.a kettővel együtt biztos jókat játszik majd.boldog szülcsinapot nektek.
2009. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kismotor, szánkó, labda, rajzfelszerelés. Kisszék kisasztal amire ülhet később. Meleg ruha. Nem írtad, hogy a saját gyermekednek lesz-e és, hogy mennyit szánnál rá.
2009. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kislányom kapott egy családtagtól, de gyakorlatilag újként adtam elo, pedig volt kölcsön nálunk egy kockafaló víziló is, de azzal együtt se kellett. Én nem venném meg. Nálunk a tanuló szék és a tanuló kutyus a nagy sláger
2009. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Saját gyereknek lesz, megvettem már neki a sütifaló kincsesbödönt ,de szeretnék még valamit mellé.
2009. okt. 4. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A kincses bödön nagyon jó nekem 6 hónapos korától kezdve nagyon szerette. De a móka kocka hasonló jellegő én ezért inkább valami más tipusú játékot választanék mellé. Vegyél neki lábbal hajtós kismotort, vagy gyerek sátrat ahol el lehet bújni van olyan is amihez alagút van. Abban jól lehet bújócskázni. Ha kislány babát, most kezdődik a babás korszak majd. Vagy plüss állatot plüss párnát. Nálunk ez idő tájt alakult ki, hogy ragaszkodni kezdett hozzájuk pedig előtte nem érdekelte az ilyesmi. Kis konyha, ahol jókat főzhetek majd. Kis állatok gumiból nagyon jól meg lehet tanítani őket az állatokra. Nem is vészes áron vannak. Kezd háziállatokkal kutya, macska, tehén. Könyv minden mennyiségban. Inkább kemény leporelló jellegűek. Fazék készlet vagy gyümölcsök műanyagból.Istenien eljátszhatsz velük majd télen. Ha kicsit többet szeretnél költeni nekünk a Fiser price tanuló szék volt a kedvencünk.
2009. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.
2009. okt. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!