Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, akik tápszeresek vagytok/v...

Ti, akik tápszeresek vagytok/voltatok őszintén mivel 4 hótól hozzátápláltok kivártátok a tejjel az egy évet? Ha nem akkor mikor adtatok? És milyen tejet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
őszintén? még a1,5 éves kort is kivártam. és még most sem kapott tejet:)
2009. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi még csak most kezdtük a hozzátáplálást, de úgy tervezem 10 hós kora körül adok majd neki tejet. Házit ( nálunk lehet venni ), forralva.
2009. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
10 hónaposan már adtam.
2009. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha bolti tejet akkor milyet?
2009. dec. 9. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem adok neki tejet, hanem tápszert, 15 hónapos
2009. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem adok neki tejet hanem babatejet.Viszont a tejtermékek mennek.

15 hónapos a lányom

2009. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Nálun a piacon lehet kapni bio-tejet, 200 forintért, olyat adok majd neki, ha 10 hónapos lesz, most még 6 hós :)
2009. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 hóig tej+ táp volt neki,majd csak táp.Most 2 éves és próbáltam a bolti tejet,de magában még ki is köpi.Táppal keverve pedig iszonyat szorulása lett.Így marad a táp és hozzá probiotikus ivójoghurt(2-3 napig tart ki 1 tápszer és k..a drága).
2009. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 és fél hós Beba 3-at most kezdjük de rohadt drága és az olcsóbb nem kellett neki,tejtermékek mennek már egy ideje de míg egí éves az 4 hónap igaz már csak 2szer eszik tápit de 200 ml.t úgyhogy nem tudom...nyilván mindent érte de...
2009. dec. 9. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Előre bocsátom, hogy egy agyonaggódó anya vagyok, és mindennek sokszor utánajárok. Ennek ellenére(vagy ezzel együtt):

kislányom 2 hónapos volt, mikor elment a tejem. 4 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást. Tejet nem, de margarint, sajot, túrót, joghurtot 9-10 hónapos korától kapott. 11 hónapos volt, mikor kinézte a szánkból a tejben áztatott zabpelyhet. Abból is kapott kicsit. Aztán mikor betöltötte az egy évet, izgatottan hívtam a dokit, hogy na? akkor hogy is jöhet a tej? Azt mondta, bátran, 3,5%-os zsíros, de ha mi 2,5%-ost iszunk, az is jó, csak semmiképpen ne legyen zsírszegény. Előbb adjam neki felesben tápszerrel keverve. Na nem az allergia miatt, az már kijött volna az egyéb tejtermékektől, hanem hogy szokja az ízét. 3,5% Sole és Landmilch tejet kapott/kap, mostmár tisztán, reggel este 300ml-t. Aztán a múlt héten az Auchanban éppen nyúltam a Sole után, mikor a barátnőm levette mellette az Auchan tejet. Összenéztük. Ugyanaz és ugyanannyi van benne. Éppen akkor pakolta kis a tejesfiú a tejeket, és hallotta, miről beszélünk. Mondja a barátnőm, hogy a hátunk mögött ott a hűtést nem igénylő. Mondom, nem adok a gyereknek tartósított tejet. Mire megszólalt a fiú, hogy az sincs tartósítva, ott van a sor elején felakasztva egy tábla, az tájékoztat, hogy hőkezelt. Megnéztük, abban is ugyanaz és ugyanannyi van, mint a SOle-ban. Majd közölte a srác, hogy a Sole gyártja, csak Auchan márkába teszik. Na, azt kapja a lányom. Akit imádok, és a legfontosabb nekem, és a legjobbat akarom neki.

2009. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!