Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mitől lehet, hogy az én...

Az mitől lehet, hogy az én gyerekeim (tápszeresek voltak mindketten) sosem szopták az ujjukat?

Figyelt kérdés
Soha, egy percig sem...
2011. aug. 16. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk is mindkettő tápszeres volt, az egyik a bal kéz hüvelykujját szopja, a másik a jobb kéz középső és gyűrűsujját. Nem hiszem, hogy van összefüggés a tápszer (cumisüveg) és az ujjszopás között. Egyszerűen kiköpték a cumit és az ujjukat választották.
2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést.Nekem volt szopis és tápszeres babám is és egyik sem szopta az ujját.
2011. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek meg anyatejesek, és ők se szopták soha...


Van gyerek, aki igényli, van amelyik nem. Pont, mint a cumi, az sincs minden gyereknek, nálunk az sem volt.

2011. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az enyém sem szopta, pedig anyatejes volt, igaz cumisüvegből itta. Viszont cumizik elalváskor. Mikor a fogai jöttek, akkor meg könyékig a szájában volt a keze.


Szerintem ez teljesen babafüggő, hogy ki mit talál meg. mert az enyém meg pl. a lábát nem kapta be sose, egy pillanatig sem.

2011. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért írtam, h tápisok voltak,mert ha nem írom azt írtátok volna, h azért nem cumizták az ujjukat, mert az anyánlógás, szopizás kielégítette őket.
2011. aug. 16. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Cumizni sem cumiztak? Se cumi se az ujjukat nem szopták?
2011. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy igényli-e az ujjszopizást vagy a cumit, vagy bármi mást, az nagyon gyerek-függő. Szerintem nincs összefüggés, hogy a baba anyatejes vagy tápszeres. Függ attól mennyire nyugodt baba, mennyire érzékeny.
2011. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem, semmit. se cumi, se ujj, se rongyi-ragaszkodás.
2011. aug. 16. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukám szerint az ilyen gyerekkel baj van. Kifejteni nem szokta, de szerinte ez nagy baj.

Nem tudom egyébként, mert az én gyerekeim cumizni cumiztak viszont rongyijuk nekik sem volt. És nem látom, hogy baj lenne velük.

2011. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!