Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Milyen neveken...

Kismamák! Milyen neveken gondolkoztok a születendő babátoknak?

Figyelt kérdés
én 30 hetes terhes vagyok, az UH szerint fiú lesz, két esélyes fiúnév van, a Rajmund, és a Bence! persze ha véletlen mégis kislány lenne, arra is vannak alternatívák, Norina vagy Jázmin :)
2009. dec. 9. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A lányom Dóra Marianna lett.a Dóra mindig is tetszett, a Marianna úgy lett, hogy a keresztanyukáját is így hívják.Ez egy gesztus volt felé,fontosnak tartottam.Ha a következő fiú lesz a Kristóf nevet kapja, vagy talán Ádám.
2009. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Vivien..8 éves..és a Reginám pedig 5 hónapos lesz....Milán lett volna mindkettő...Tetszett még a Vanda,Babett,Lisa,és a Jázmin...fiúba..Marcell,Dorián...könnyű szülést kívánok...
2009. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kislányom Flóra lett,fontos volt számunkra,hogy ne "tucat" nevet kapjon.Szerintem a Bence az,amúgy a Rajmund sokkal szebb,ha kisfiam születik Ő a Milán nevet kapta volna.-apa kedvenc focicsapata után AC MILÁN-
2009. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
23:41-es: én is Anna vagyok :D szép név, de ha kislányom lesz, nem lesz Anna :D
2009. dec. 10. 12:33
 15/16 A kérdező kommentje:

utolsó: a Rajmund név nekem is nagyon tetszik amúgy, így könnyen megalkudtam felette, amikor apuci azt mondta, hogy az első fiának tovább kell vinnie a nevét :D


A Kristóf nekem is tetszik, de a vezetéknévhez sajnos nem illik! :(

2009. dec. 10. 12:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam Sebestyén lesz. Ha lány lett volna, Eszter lett volna.

Ha a következő is kisfiú lesz, meggyűlik a bajunk vele, mert nem tudunk más fiúnév fölött dűlőre jutni. A Kristóf jó lenne, de már van a családban. Viszont én láttam valahol, hogy egy Kristófot Kiminek becéztek, és nagyon édi volt így.

2009. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!