Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ült fel a babátok?

Mikor ült fel a babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém pár nap múlva tölti be a 7 hőnapot, de nem úgy néz ki mint aki ülni akarna. Illetve próbálkozik, de nem megy neki ha felültetem sem tudja magát tartani kicsit sem. Nektek volt valami előjele hogy hamarosan felül a babátok?
2014. febr. 19. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok, lehet hogy ő rögtön mászni fog. Valamit biztosan kitalál majd a gurulás helyett :) Most még szerintem ez is nagyon tetszik neki, mert legalább halad. Olyanról is hallottam hogy egy baba a normális kúszás helyett a fenekén csúszott :) Ha 8 hónapos koráig sem talál ki más mozgásformát, szerintem kérdezd meg a védőnőt (vagy inkább a gyerekorvost, én a védőnőkben nem bízok meg), de szerintem nem lesz gond, ilyenkor nagyon hirtelen produkálnak a babák újabb és újabb dolgokat.
2014. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) megnyugodtam.
2014. febr. 19. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!