Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15honapos oltas utan lett...

15honapos oltas utan lett valaki babajanak hoemelkedese vagy barmi baja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a fiamnak hőemelkedése volt 3-4 napig, illetve egy nap volt 38,4, de a többi tényleg csak hőemelkedés volt.
2014. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kislányomon apró kiütések lettek 10 nap múlva (kb. egy hétig lehetett látni, de nem volt feltünő), de ezen kívül semmi baja nem volt.
2014. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Elfelejtettem írni, hogy a hőemelkedés az oltás után 1 héttel kezdődött és egyébként semmi más baja nem volt a fiamnak.
2014. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Február elején estünk túl rajta, szerencsére semmilyen mellékhatás nem jelentkezett a kisfiamnál. Eléggé tartottam tőle, de megúsztuk.
2014. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokat olvastam a téma után az oltásunk előtt, most szeretném megosztani az én tapasztalatomat:

a nagyobb gyermekemnél a 15.napon éjjel az ügyeleten kötöttünk ki: hirtelen fellépő magas lázzal, krupp jellegű köhögéssel, piros foltocskákkal a törzsén, duzadt nyirokcsomókkal. Ez ténylegesen szinte óráról órára alakult ki nála. Nem ismerték el hogy az oltástól lett volna. A kisebbnél szinte már születésekor azt számolgattam, hogy január végére esik a 15. hónapos oltás, igy rettegtem. Próbáltam elhalasztatni tekintettel az influenza járványra de nem engedte a háziorvos. Ekkor beszereztem a MMR impstoff 2 C30 nozódát és utána jártam az adagolásának. A gyermek megkapta az oltást a prevenarral együtt, ment neki a nozóda előirás szerint: ma vagyunk a 21. napon. Eddig hál Istennek semmi -de semmi oltási reakció, szövődmény stb. nem volt nála ( sem láz, sem étvágytalanság, sem napokig tartó nyügösség, sem nátha, sem ok nélküli sirás stb) Irtam ezt azért, hogy az annyira aggódó anyukák, mint én egy kis pozitiv példát is olvassanak mert csak szinte negativumok jelennek meg. Kivánom minden oltás előtt álló kismanónak a legjobbakat

2014. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!