Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok bugyipelenkát?...

Használtok bugyipelenkát? Milyet és mennyibe kerül? Hol veszitek? Bevált, vagyis jobb mint a nadrágpelus? 8 kg-os babára is van? (13 hós)

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 9 kilótól van de szerintem már jó lesz az a 13 hósodra. Én a múltkor véletlenül azt vettem a 9 hósomra aki 7,3 kiló (jól benéztem :)) és végül is nem volt rá olyan nagy. Párat elhasználtunk mert nem volt más és nem történt baleset csak azt nem értem, hogy ha kaki van akkor, hogy veszed le róla úgy, hogy ne legyen a bokája is kakis. Szerintem az azoknak való akik már bilizni tanulnak és tudnak szólni ha nagy dolog készül.
2009. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokkal drágább mint a sima pelus! Ezért én úgy gondolom majd csak ha már biliztetés van akkor fogjuk használni.Ráadásul ha belekakil sokkal nehezebb levenni róla és még a popsiját is alig tudod kitörölni...
2009. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hós, és most próbálgatjuk. idáig nem volt semmi gond vele. A DM-eset vettem. Ha a baba belekakil, akkor csak az oldalánál a perforációt szét kell tépni, és úgy veszed ki alóla, mint a sima pelust.
2009. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!