Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lett fülbevalója a...

Mikor lett fülbevalója a babátoknak? 1 évesnek nem késő még? Hogy bírták akik ilyen korban kapták meg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

én 6 éves voltam és én magam kértem, mert egyszer egy fiú "öcsinek" szólított. hazamentem és bejelentettem, h fülbevalót és hosszú hajat szeretnék. fájt, de annyira nem is érdekelt, annyira izgatott voltam, alig vártam, h betegyék a fülbevalót a fülembe :)


szóval szerintem mindegy a kor. bár én egy újszülöttnél korainak tartom. ráér akkor, amikor már meg lehet beszélni vele. fiam van, de ha lányom lenne, úgy 2-2.5 éves kora előtt nem lyukaszttatnám ki a fülét

2014. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak, korababák voltak. Kórházból hazafelé, ekkor ők már elmúltak két hónaposak kaptak fülbevalót.
2014. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 éves szülinapjára azt kérte ajándékba:)

Mi úgy voltunk vele megvárjuk míg ő szeretné. A kórházban is tervben volt, de olyan picinek láttam és sérülékenynek, nem csináltuk meg, így vártunk hogy kérje.

2014. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont 1 évesen kapott fülbevalót,amikor csinálták picit sírt,de kb 1-2 perc alatt megnyugodott.Nem zavarta,nem piszkálta utána fülét.6 hét után cseréltük ki a gyógyfülbevalót,rendesre,de begyulladt neki,így visszatettük amit belőttek jó pár hétig az volt benne.Utána már nem volt gond a rendes fülbevalóval sem.
2014. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos volt a lányom, amikor kilövettük a fülét, nem zaklatta fel különösebben, bár a csaj profi volt babák-gyerekek terén, és házhoz jött, tehát a környezet sem zavarta, ijesztette meg. Végig tündéri volt a lányommal és gyakorlatilag észre sem vette, hogy mi készül, amíg be nem lőtte neki. Pedig előtte bejelölgette a helyét, hogy szép legyen, kiválasztottuk ugyebár a fülbevalót. A belövés egy pici kattanás volt csak, tehát attól sem ijedhet meg. Nyilván kellemetlen picit, de kb fél perc sírás után ivott kicsit, utána már viháncolt tovább, széles vigyorral integetett a néninek :)

Szóval nem volt semmi gond. Ez a csajszi egyébként azt javasolja, hogy 1 éves kor körülig történjen meg vagy majd később csak ha kéri...legalábbis az a legoptimálisabb.

Egyébként nem gyulladt be a füle, nem piszkálta és a belövős fülbevalója is gyönyörű volt, csak egyszer kiesett és nem találtuk meg a bedugóját, akkor cserélük ki a keresztelőre kapott arany kis fülbevalójára....

2014. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónaposan lett, ugyanígy kijöttek, jól viselte a baba is
2014. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most 4 honapos a kislanyom es majd csak akkor kap fulbevalot, ha o keri.
2014. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!