Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz hangú anyukák, ti...

Rossz hangú anyukák, ti énekeltek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nekem szörnyű hangom van, de a kisfiamnak tetszik, amikor éneklek neki, meg szeretek is énekelni, így szoktam (szigorúan úgy, hogy maximum a férjem hallja). Múltkor egy családi összejövetelen szóba került, hogy szoktam énekelni, és az egyik unokatesóm, akivel együtt nőttem fel és tudja rólam, hogy nincs szép hangom, nekem esett, hogy nem kellene énekelnem a fiamnak, mert szegénynek szenvedés lehet hallani, ahogy én énekelni próbálok és neki sem lesz majd szép hangja, mert az én fals hangomra hiszi majd azt, hogy jó.
2014. febr. 17. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
A gyereket nem érdekli a hangod tisztasága. Énekelj neki nyugodtan, fejleszted a zenei hallását.
2014. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Persze
2014. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Persze, szolfézs órákat adok neki, csak jól mulatunk. Egyébként az éneklés erősíti a szülő gyerek kapcsolatot a hangodtól függetlenül.
2014. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
2 éves kor után nem fejleszti hanem rontja a hallását ha nem hall tiszta énekhangot csak hamisat
2014. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
bocsi, nem szolfézs órákat. :)
2014. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Szoktam időnként. 20 hónapos a fiam, van amikor befogja a számat :-) Megértem.
2014. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
iszonyat hangom van nekem szabályosan zavarja a fülem.de a fiam szereti.nem ezen múlik hogy jó/nemjó hangja lesz.énekelj neki nyugodtan
2014. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Na ha valakinek borzasztó hangja van, az én vagyok. De igaza van az első hozzászólónak, a gyereket ez nem érdekli. Én is énekelek neki.

Természetessé válnak majd az ilyenek.

Pl ha szégyenlős vagy, akkor nem is fogsz együtt pancsolni vele? Belőled van, a Te véred! Tedd boldoggá! Én bolondot csinálnék magamból, csak hogy nevetni lássam!

2014. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
4-nek üzenem, nem rontja. Bölcsődei gondozónő vagyok, tudom mit és miért mondok :)1es
2014. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Képzeld nekem meg van egy énektanár ismerősöm elég komoly énektanár,operaénekes aki azért jobban ért hozzá,mint egy bölcsődei gondozónő
2014. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!