Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki 4...

Van olyan anyuka, aki 4 hónapos korában leszoktatta babáját a cumiról? Hogyan?

Figyelt kérdés

nem szeretnék hosszútávon éjszaka többször is berohangálni arra, hogy kiesik.

rengeteg kérdést megnéztem ez ügyben és többnyire az a tapasztalat, hogy a cumi miatt többször is fel fog kelni éjszaka, nappal, mert ahogy nincs a szájában már is követeli vissza.

hiába 6-7 10 hónapos, nem mindegyik baba fogja magának visszatenni.



2014. febr. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom fiam magától szokott le a cumiról 4-5 hónapos kora körül. Nem volt mindig a szájukban, tényleg csak akkor használták, amikor már mindent végigzongoráztam a megnyugtatásukra, alváshoz egyáltalán nem. Egy idő után nem volt rá szükség.
2014. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtanulja visszatenni elég hamar,és bent tartani is,ne vedd el tőle még csak egy pici baba,majd szépen leszokik róla 2-3 éves kor körül.Semmivel sem jobb ha a melled adod oda neki mikor cumizni akarna mert akkor meg egésznap rajtad fog lógni.
2014. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam még nem volt 4 hónapos, amikor már egyáltalán nem cumizott. Nem én vettem el tőlem, ő döntött így, mondjuk elötte sem túl sűrűn használta, és állítólag anyu szerint én i ilyen voltam. :)

Mondjuk én egyrészt örülök,mert látok az ismertségben két anyukát is, az egyiknek ugyanannyi idős a babája mint az enyém, nahát az a baba ilyen téren katasztrófa, a cumi a mindene, éjjel is mindig felébred és sír, ha kiesik a szájjából, a másik anyukának meg már 2,5 éves a fia, de még most is sokat cumizik.

Másrészt viszont az én fiam még cicizik este és éjjel, és ahogy elnézem, nem is akarja elválasztani még magát egyhamar, ami éjjel már megterhelő...

15 hónapos baba anyukája

2014. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami kell nekik ebben a korban, hogy megvigasztalja magát. Ha szoptatsz, akkor cumi helyett cici... Ha nem, akkor ne vedd el tőle, hisz olyan pici még...
2014. febr. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 hónapos és én is sokat szaladok éjjel hozzá cumit visszatenni a szájába az etetéseken kívül.

Nagyon rossz alvó óránként ébred.

És érdekes mert csak elalváshoz kell neki a cumi, amúgy nem de van mikor annyira álmos hogy csak tekergeti a fejét és bizony nem marad meg a szájába a cumi mert még nem tartja meg magának, és akkor van sírás rívás+ a kocsi.

2014. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!