Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád mennyi idős korában...

Babád mennyi idős korában cserélted le a babakocsi mózesét, sportrészre? Tudott már egyedül ülni?

Figyelt kérdés
Az enyém 6 hónapos elmúlt, de még egyedül egyenes háttal nem tud ülni, csak, ha kezeivel kitámasztja magát. Viszont a mózesben már elég szűkös neki és már nem nagyon tetszik neki benne! Szerintetek mikor cseréljük le? A sportrészünk háttámlája három fokozatban állítható!
2013. nov. 19. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan le lehet. Nem kell sem ültetni sem fektetni benne.
2013. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan cseréld le. Emeld meg a háttámlát egy kicsit és kilát. Persze, hogy nem szeret már feküdni, kint minden érdekes :-)
2013. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel már igen csak érdeklődik a külvilág iránt ezért nyugodtan átteheted a sportba.Szépen elnézeget jobban fogja élvezni a tologatást.Én pont ebben a korban tettem át.Ültetni nem kell,úgyis jól be lesz öltöztetve nem fog tudni erőszakosan felülni.
2013. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mózest is úgy használjuk már egy ideje, hogy kicsit meg van emelve a háttámla (az is állítható). Teljesen vízszintbe fektetni benne már nem tudnám, mert végig ordítaná a sétát! :-)
2013. nov. 19. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Most tértünk át a sport részre, mert az elmúlt pár hétben már csak autós hordozóban volt el, mózesben csak akkor ha fák alatt mentünk és volt látnivaló :)


5 hónapos lesz, szóval az üléstől még messze van, de majdnem vízszintesbe állítom a sportrészt is, csak annak nincs ugye pereme, így jobban kilát.

2013. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyerekeim nyáriak, a babakocsink mózese jó nagy és állítható háttámlája van.

Tavasszal cseréltem le, amikor már jobb idő volt, ekkorra már tudtak stabilan ülni.

2013. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, szerintem 6 hónaposan lecserélheted, nem kell függőlegesre raknia háttámlát ennyi.
2013. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Orbit baby stroller. Brendonban lehet kapni. de nem a legolcsobb..
2013. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!